Wpis z mikrobloga

Kiedy to wygodne to nawet dla pisowców i konfiarzy ETPCZ jest wyrocznią


@Dodi_al_Fayed: akurat to słaby argument, bo ETPCZ jest wyrocznią dla koalicji rządzącej, więc jest sensownym powoływanie się na niego nawet jeżeli samemu się go nie uznaje za autorytet
  • Odpowiedz
@ziemba1: Piwler w ogóle czytał co zalinkował? Przecież ten wyrok jest na temat zmuszania więźnia do wymiotów:

3. The applicant alleged, in particular, that the forcible administration of emetics in order to obtain evidence of a drugs offence constituted inhuman and degrading treatment prohibited by Article 3 of the Convention. He further claimed that the use of this illegally obtained evidence at his trial breached his right to a fair trial
  • Odpowiedz
Piwler w ogóle czytał co zalinkował? Przecież to orzeczenie jest na temat zmuszania więźnia do wymiotów:


@lubie_pic_kakao: Jeżeli już obrażasz WCz posła Wiplera to przynajmniej też przeczytaj więcej niż podsumowanie sprawy. Poszkodowanemu siłą włożono rurkę przez nos do żołądka żeby wstrzyknąć do żołądka pewne substancje (tak samo jak świętemu Kamińskiemu, patronowi nadużywających władzy):

.[..] he was held down and immobilised by four police officers. The doctor then forcibly administered to him
  • Odpowiedz
@ziemba1: uwielbiam ich. Gdzie cokolwiek co mogło by mnie jak i innych skierować do źródła aby sobie przeczytać co dokładnie jest napisane w tej sprawie. O ile coś jest.
  • Odpowiedz
@harcerz: Ja wiem, że od konfederatów nie można wymagać czytania ze zrozumieniem, bo jakby posiadali tę umiejętność to by konfederatami nie byli, ale jednak wszystko ma swoje granice...

Poszkodowanemu siłą włożono rurkę przez nos do żołądka żeby wstrzyknąć do żołądka pewne substancje (tak samo jak świętemu Kamińskiemu, patronowi nadużywających władzy):


Wiadomo, a jak podawali pawulon w łódzkim pogotowiu, to była dokładnie taka sama sytuacja jak gdy lekarz rutynowo podaje leki przeciwbólowe
  • Odpowiedz