Wpis z mikrobloga

#stanowski #rozowepaski #kanalsportowy #mecz #p0lka
Stanowski zatrudnił taką oto dziennikarkę:
Weronika Woszczek ma 27 lat. Jak donoszą media w początkiem lutego startuje "Kanal Zero", gdzie właścicielem jest Krzysztof Stanowski. Tam właśnie ma pojawić się piękna Weronika. Jeszcze nie wiadomo czym będzie się zajmować w nowym miejscu pracy

obejrzałem wywiad ze stanowskim na jej kanale - festiwal cringe'u. Sepleni, mówi cicho, jak dziecko, śmieje się głupkowato. Poprawia włosy, poprawia bluzkę, głupio się uśmiecha jakby była co najmniej zakochana w rozmówcy......poziom dziennikarstwa
żenada..
Co bardziej zastanawiące, prowadzi kanał na youtubie gdzie robi wywiady z topowymi youtuberami - z Wardęgą, z Izakiem, ze Stanowskim. Ma image szarej myszki, ale to tylko pozory. Na IG zdjęcia z tańca na rurze, wycięta dupa, wywalone cycki

Przypuszczam że będzie przynętną dla spermiarzy, którzy będa oglądać kanał Stanowskiego

Czy podoba się wam sposób bycia tej dziewczyny?
Jest ładna, ale ma taki inantylny, głupkowaty sposób bycia że nie mógłbym 5 minut jej oglądac
piotrp0lak - #stanowski #rozowepaski #kanalsportowy #mecz #p0lka
Stanowski zatrudnił ...

źródło: obraz_2024-01-24_231515558

Pobierz

Czy podoba cię zachowanie tej dziewczyny?

  • nie 50.3% (86)
  • tak 49.7% (85)

Oddanych głosów: 171

piotrp0lak - #stanowski #rozowepaski #kanalsportowy #mecz #p0lka
Stanowski zatrudnił ...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#!$%@?, odpaliłem filmik w dziesięciu różnych miejscach, żeby posłuchać co ma do powiedzenia - nie trafiłem na żadną jej wypowiedź. Musi być ciekawą osobą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: przede wszystkim chce powiedziec ze nie podoba mi sie ksztalt jej pupy. To dziwne ze taki kapec mimo ze trenuje na rurce.
Co do glosu - rzeczywiście irytujący i nieprofesjonalny. Zachowanie tez dziwne, wiercenie się, wyginanie.
Mysle ze dziewczyna z kompleksami albo ktorej sie wydaje ze jest seksi. Z "dziennikarstwem" nie ma to nic wspolnego.
Mysle ze taka typowa cichodajka, nic po za tym nie moglem sie dowiedziec po
  • Odpowiedz
@piotr_p0lak: typiarka od dawna ma troche parcie i widać, że specjalnie pokazuje cyce, kiedyś w jakiś wywiadzie sama to potwierdziła. Pierwszy raz zobaczyłęm ją w internecie u #!$%@? chyba w odcinku o Aptece w 2018roku to bylo chyba, jak tańczyła tam na rurce, już wtedy wiedziałem, ze bedzie sie pchać w media, a ludzie ją szybko podłapią wlasnie przez niewinną twarz i to jak sie ubiera i ze tanczy na
  • Odpowiedz