Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądam sobie film Mentzena pt."najgłupszy poseł" i w tym filmie ma pretensje, że rząd zajmuje się głównie rozliczaniem polityków PIS, tym ze 100 konkretów Tuska zrealizowali tylko 3( rządząc dopiero miesiąc xD) ale z tego co kojarzę to on był tym, który chciał "wywracać stoliki" i teraz nagle ma problem z tym, że ktoś te stoliki wywraca. Jaki to jest #!$%@? hipokryta...
Już nie patrząc na to kto jest za jaką partią, nikt mi nie wmówi NIGDY, że konfederacja nie jest przybudówką PIS-u.
Konfederacja i PIS to jest jeden i ten sam ściek.Ja gdybym był zwolennikiem konfederacji ale takim, który faktycznie wierzył w tę gadkę o Vatach sratach itd. to czułbym się oszukany, gdybym widział jak bronią teraz te PIS-owskie miernoty.
Oczywiście rozumiem, że mają inne poglądy od rządzących ale rozliczenie pisiorów powinno być czymś ponad podziałami w tym przypadku więc śmiało mogę napisać Konfederacja=PIS.
#sejm #polityka #bekazkonfederacji
  • 57
Oczywiście nie chodzi mi tu o partię Hołowni, tylko o taki byt polityczny, który nie byłby przybudówką PiSu ani PO.


@Horkheimer: na jakiej zasadzie twierdzisz, że Hołownia to przybudówka PO?
@malinq:

Centrum Edukacji Obywatelskiej przygotowując Latarnika wyborczego zadało wszystkim komitetom wyborczym 20 pytań. Jak się okazuje, Koalicję Obywatelską i Trzecią Drogę w teście różni tylko pięć odpowiedzi. Zgodność obu partii wynosi ok. 75 proc.

Wystarczy?
@malinq: Pisząc "przybudówka" miałem na myśli partię mniejszą, która wyznaje podobne poglądy wobec partii większej, wspiera ją i realizuje jej politykę.
Ale dzięki za definicję, będę wklejał ten obrazek pod każdym komentarzem, jakoby Konfederacja była przybudówką PiSu ( )
Ale dzięki za definicję, będę wklejał ten obrazek pod każdym komentarzem, jakoby Konfederacja była przybudówką PiSu


@Horkheimer: Spoko.


obrońca konfederacji


@malinq: ŻE CO? xD gdzie niby bronię Konfederacji? xDDDDDD
chyba, że nie masz na myśli mnie, to wtedy spoko, odpuszczam
jeśli masz na myśli mnie, wklej - proszę - cytat, w którym bronię Konfederacji
@malinq: To jest według Ciebie obrona Konfederacji? xDDDD Przecież sam zwróciłeś mi uwagę, że używam tego słowa niezgodnie z definicją. Skoro przybudówka to niesamodzielna organizacja podległa większej organizacji, to przecież obiektywnie należy poprawiać wszystkich, którzy używają tego pojęcia wobec Konfederacji. Może lepiej idź już spać, kolego.
@malinq: Kolejny raz potwierdzasz, że jesteś hipokrytą xD
Według Ciebie wymóg konsekwencji w działaniach przeciwko nienawiści jest obroną Konfederacji? xDD Czyli co, nie zgadzamy się na "je*ać LGBT" ale już nie ma najmniejszego problemu z "je*ać PiS", bo to drugie to już nie jest mowa nienawiści? xD Powtórzę: idź już spać
Skoro przybudówka to niesamodzielna organizacja podległa większej organizacji, to przecież obiektywnie należy poprawiać wszystkich, którzy używają tego pojęcia wobec Konfederacji.


@Horkheimer: Z góry zakładasz, że ludzie nie będą w stanie obronić tej tezy? Czyli przedstawiasz w zasadzie prezentujesz tezę, że konfa nie jest przybudówką PiSu. Chętnie bym posłuchał argumentów, ale to i tak nic ciekawego nie usłyszę, bo przełożony już pewnie śpi xD
Ten sam oficer prowadzący czy uczysz się z filmików bosaka i mentzena?


@malinq: Jezu, naprawdę poziom niektórych na tym portalu mnie przeraża... Tak, rozgryzłeś mnie - jestem agentem Konfederacji i PiSu jednocześnie, dostaję 50 groszy za wpis i wszystko by mi się powiodło, gdyby nie ten przeklędy malinq! Masz rację, przyznaję Ci rację we wszystkim, wygrałeś, powaliłeś mnie swoimi argumentami. Nie mam nic na swoją obronę, ze wstydem wycofuję się do
Chętnie bym posłuchał argumentów, ale to i tak nic ciekawego nie usłyszę, bo przełożony już pewnie śpi xD


@malinq: No niestety... Dopiero rano dostanę wytyczne z Nowogrodzkiej i od Mentzena, jestem z nim umówiony przy okazji odbioru 50 groszy za wpis. Dobrej nocy, kolego! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli co, nie zgadzamy się na "je*ać LGBT" ale już nie ma najmniejszego problemu z "je*ać PiS", bo to drugie to już nie jest mowa nienawiści?


@Horkheimer: tak. Jeśli nie rozróżniasz "#!$%@?ć złodziei" od "#!$%@?ć ludzi, bo urodzili się tacy, a nie inni"; nie rozróżniasz krytykowania (nawet wulgarnego) cudzych wyborów które w obrzydliwy sposób wpływają na życie innych od krytykowania tego, że się dwóch facetów trzyma za rękę, bo tacy się
przyznaję Ci rację we wszystkim, wygrałeś, powaliłeś mnie swoimi argumentami.


@Horkheimer: twoja głupia ironia tylko potwierdza to co tu napisałeś, śpij spokojnie. Odpocznij od polityki, bo jutro kolejny ciężki dzień walki o utrzymanie stołka w pionie xD