Aktywne Wpisy
piotr_p0lak +25
Skąd u p0laków taki pomysł przyszedł żeby sobie łeb obciąć w ten sposób włosy na 2mm i że to jest ładne?
Jaki proces zachodzi w tych p0lackich łbach że 90% z nich ma takie oto fryzury?
Albo kompletnie łyse łby albo łeb obcięty na 2 milimetry? Czy według p0laka konserwatysty posiadanie włosów dłuższych niż 2 mm jest pedalskie?
Jak w tym kraju ma być wysoka dzietność jak p0lactwo takie oto fryzury nosi?
Jaki proces zachodzi w tych p0lackich łbach że 90% z nich ma takie oto fryzury?
Albo kompletnie łyse łby albo łeb obcięty na 2 milimetry? Czy według p0laka konserwatysty posiadanie włosów dłuższych niż 2 mm jest pedalskie?
Jak w tym kraju ma być wysoka dzietność jak p0lactwo takie oto fryzury nosi?
źródło: krotkie-fryzury-meskie-lvz4u8fo
Pobierz
Nobody32 +390
A Polacy dalej będą gadać, że żyją w państwie z kartonu w którym nic nie działa, jest tylko gorzej i nie da się godnie żyć
Chyba dopiero jak to stracimy to docenimy ten rozwój przez ostatnie 35 lat.
#polska #gospodarka #ekonomia
Chyba dopiero jak to stracimy to docenimy ten rozwój przez ostatnie 35 lat.
#polska #gospodarka #ekonomia
źródło: IMG_0048
Pobierz




Hej, czy ktoś doradzi, mam do kupienia działkę w dobrej cenie z wydanymi indywidualnymi warunkami zabudowy. Dowiedzialem się że do 2 lat zostanie wystawiony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego który unieważnia ta decyzję.
Dowiedziałem się, że jedyna 100% pewnością że po wydaniu planu działka będzie budowlana jest złożenie pozwolenia na budowę. Nie chce tego robić bo nie jestem pewien czy się tam wybuduje, na razie to traktuje jako lokata.
Na sąsiednich działkach już się ktoś wybudował. Jest to duże pole podzielone na wiele działek.
Jak duże jest ryzyko, że zostawia to jako pole i nie dam rady z tym nic zrobić?
Spytaj gminy jak nie masz do niego dostępu
Tylko co mi to daje?