Wpis z mikrobloga

Z racji słabiutkiej sytuacji na Tinderze chciałem zapytać co myślicie o pomyśle aby wchodzić na Facebooku na różne grupy (jestem z Warszawy) typu "moja dzielnica Mokotów" lub "mój Ursynów" itp. tam gdzie jest po kilkadziesiąt tysięcy osób i w wyszukiwarce członków grupy znajdować dziewczyny które nam się podobają i pisać do takich? Czy to nie będzie zbyt kompromitujące? XD
Faktem jest, że jest tam wybór od chooolery
#badoo
#tinder
  • 14
@szamus1: a masz ig ? ja tam sie przenioslem i o wiele wiecej spotkan z tego wyniknelo z ladniejszymi laskami
na fb chyba najtrudniej zagadac bo nie ma story i czesto trudno znalezc czy laska ma chłopa, najlatwiej zagadac na snapie i insta, wiec jak ma w profilu podane to tam uderzaj
inny minus insta to widac ile lasek obserwujesz i jak dynamicznie sie to zmienia wiec laska moze Cie uznac
  • 0
@razdwatrzy55: a jak wyszukujesz dziewczyny żeby konkretnie były z Warszawy i żadne modelki celebrytki po 100k obserwujących bo wiadomo że nie odpisze tylko normalna ilość typu od 200 do 2000?
@szamus1: trudno znalezc skupisko duzej ilosci celebrytek po 100k follow xD
nie chce zdradzac strategi bo dziwne bedzie jak angle 10 typow bedzie laske followac ale no celuj po swoich zainteresowaniach itp
@szamus1: Ja tak kiedyś pisałem jak mi się naprawdę jakaś laska spodobała. W efekcie, dwie były chętne na spotkanie, ale to były czasy jak jeszcze laski nie miały ego i oczekiwań jak dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)