Wpis z mikrobloga

@open_or_die: ehhh Ok, ale pamiętaj że przy przebiegu 140k km BMW i AUDI w tym momencie są bardziej awaryjne niż JAGUAR. Silnik używany 2.0 BMW, czy Audi jest dużo droższy, aniżeli 2.0B do Jaguara. Jeżeli chodzi o usterkowość to NOWY Jaguar jakością wyprzedza obie marki. Nie przez przypadek jest masa serwisów dedykowanych nieautoryzowanych zajmujących się BMW, Audi i Volvo, a dla JLR nie ma praktycznie nic takiego ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@ziomus13 auto to nie tylko silnik, już wyżej pisałem o Mazdzie 6 gdzie silnik jest niezniszczalny ale auto cały czas stało u mechanika bo sypała się elektronika.
Po co mi taki kłopot?

A samo stwierdzenie że nie ma serwisów Jaguara bo się nie psuje to jest wielkie XD
To są samochody niszowe, praktycznie się nie sprzedają w porównaniu do innych marek. Po co ktoś miałby tracić czas i pieniądze na serwis który
  • Odpowiedz
@open_or_die: JLR jest mniej, ale nie aż tak mało jak Alf. Subaru też jest niszowym samochodem, a są warsztaty które zajmują się tylko tym :). W dalszym ciągu będę się upierał, że jakby był biznes na tym aucie, to powstały by niezależne warsztaty się w nich specjalizujące. Może nie w każdym większym mieście powyżej 100k jak to jest z BMW, ale na pewno przynajmniej po jednym na województwo.
  • Odpowiedz
@ziomus13 i pewnie po 1 na województwo jest, a to oznacza wysokie ceny, długie terminy i niepotrzebne dojazdy.

Już prędzej kupiłbym stinger którego wyżej ktoś zaproponował bo to po prostu kia i serwisy są wszędzie.
  • Odpowiedz
@open_or_die: ehhh no właśnie nie trzeba jeździć, bo się nie psuje. A jeżeli się nawet by się popsuł to lokalny ogarnięty mechanik też sobie z tym autem poradzi. Nie trzeba do niego autoryzowanego serwisu.
  • Odpowiedz
@ziomus13 więc jak mam wybrać mało popularną markę to na pewno nie bedzie to marka angielska i nadal pierwszym wyborem jest giulia veloce mimo że ma tylko 2l silnik.

Po za tym najtańszy XF w benzynie większej niż 2l kosztuje 38 tys franków, w takiej kwocie mam ogromny wybór w każdej inne marce, nie ważne czy to citroen czy bmw alpina.
openordie - @ziomus13 więc jak mam wybrać mało popularną markę to na pewno nie bedzie...

źródło: temp_file2787931219389409975

Pobierz
  • Odpowiedz
@ziomus13 mieszkam w Szwajcarii i podaje ceny aut z sprawdzonego źródła z gwarancją, przeglądem i certyfikatem jakości.

Przecież też mogę znaleźć takie auto za połowę ceny u turasa na placu.
  • Odpowiedz