Wpis z mikrobloga

Od 20 lat w Trojmiescie nie było problemów z masowymi pomazanymi skmkami, a od jakiegoś czasu znowu ten problem się pojawił, na jednej skmce napis po ukraińsku. Ale się nasi bracia i siostry Ukraińcy rozgościli. Oprócz przekazywania nam kultury darcia mordy, gadania na głośniku, słuchania filmów w komunikacji miejskiej bez słuchawek jeszcze nam bazgrza skmki, kupując pewnie spraye za kasę z naszych podatków, która dostanie w socjalu. Ale nas ubogacają kulturowe, jak Polacy kraje zachodnie od lat 80 XXI wieku. #trojmiasto
#ukraina
niezdiagnozowany - Od 20 lat w Trojmiescie nie było problemów z masowymi pomazanymi s...

źródło: 1000002038

Pobierz
  • 46
@ZakazNarkotykow: jednego chłopa przywiązali do torów i grozili że go przejadą

@niezdiagnozowany zwiększona aktywność jest od kilku lat a nie od grudnia, minimum od czasów CoV-2, sprawdź sobie profile m3city na fb stamtąd może trafisz na ig innych i zobaczysz że jeździ tego mnóstwo i to głównie za sprawą polskich ekip.

Nie wiem ilu jest ukrów w polsce ale jak jest ich parę % to robią te parę % pociągów. Jestem
@ZakazNarkotykow @fanBartoszaWalaszka @Kingside
jak kolega napisał, podjeżdżali pociagiem pod chlopaka, standardem bylo malowanie graficiarzy farbami które znaleźli przy nich (twarz, ciuchy), nierzadko oklep od nich a później od milicji, grożenie bronią... mało kto musiał to wyczyścić, czego akurat nie rozumiem. To były inne czasy i swojego rodzaju wojna bo obie strony przeginały. Dziś potępiam takie zachowanie, wówczas stałem po drugiej stronie, choć my robiliśmy towarowe, nigdy nie rozumialem bombienia osobówek jak i
ale serio o co chodzi z tymi ukrami trzymającymi telefon przed sobą na głośniku? Najczęściej z kamerką, idąc ulicą, wtf? Tak ich chyba uczą obsługiwać telefon i nie widzą że można przez niego po prostu rozmawiać trzymając przy uchu


@Cernold To jest w ogóle popularny sposób komunikacji na wschodzie i mam tu na myśli nie tylko Europę, ale i Azję. W Afryce zresztą też. Podejrzewam, że wzięło się to z popularności whatsappa