Wpis z mikrobloga

Witam. Temat dla osób, które mają #koty. Czasem bywa, że paczka z karmą nie dojedzie i szuka się jakiś alternatyw na szybko. Jakiś czas temu znaleźliśmy, że w #biedronka są saszety Kitty czarne opakowanie, pakowane po 4 sztuki. Kupiliśmy raz bo miało 86% mięsa, a kot szamał elegancko. Akurat dzisiaj byłem w biedronce i pomyślałem, że skoro jestem to zakupie, żeby było w razie co. Jakie było moje zdziwienie, że ta sama paczka 4% mięsa. Ktoś mi to wytłumaczy? Albo ja źle czytam, czy rozumiem? Na tym samym produkcie losowość składników?

Drugie zdjęcie w komentarzu

#pytanie #zwierzeta #weterynaria
VanderWons - Witam. Temat dla osób, które mają #koty. Czasem bywa, że paczka z karmą ...

źródło: D597B460-3756-4700-AD00-7119A4CEA103

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Van_der_Wons: to są dwa różne produkty. pierwszy to "karma pełnoporcjowa dla kotów dorosłych wszystkich ras kawałki szarpane dla kota z kurczakiem", drugi to "karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów saszetka dla kota kawałki szarpane z kurczakiem w sosie". pierwszy zawiera 86% produktów pochodzenia zwierzęcego w kawałku, natomiast cały produkt łącznie z sosem zawiera 32% kurczaka (zauważ: nie "mięsa kurczaka", "kurczaka". to może być też osocze, mączka z kości, pióra, pazury, skóra
  • Odpowiedz
@Van_der_Wons: porównaj kody zakładu, na jednym zdjęciu tylko widać, najpewniej są to całkowicie różne produkty od różnych firm.

@kissmybattery: standard "marek własnych", sklepy zamawiają skąd im pasuje z personalizowanym nadrukiem, dostawców zmieniają bez ostrzeżenia, nawet równocześnie mogą być na półce od różnych.

Niektóre nawet ukrywają producenta, by utrudnić zauważenie zmiany, a tylko część towarów musi mieć kod zakładu. Niestety podobno zgodne z przepisami i nic z tym nie
  • Odpowiedz