Wpis z mikrobloga

Hej!

Przymierzam się do kupna pierwszy raz w życiu gravela po całym życiu jeżdżenia na MTB.
Jeżdżę głównie po asfalcie, zbaczając czasem na ścieżki leśne, tras przez chaszcze bez ścieżek unikam jak ognia i generalnie to szukam roweru, którym na luzie zrobię w ciągu dnia 100 - 150km. Żadnych bikepackingów nie planuję.

Z tego co poczytałem na tagu to polecacie Kross Esker 6.0 GRX. Z tego co widzę to jest dostępny na greenbike.pl w rozmiarze M (mam 175cm wzrostu), a niedostępny bezpośrednio na stronie Krossa. Polecacie kupować od greenbike'a?

#rower #szosa #gravel #kross
Meph1k - Hej!

Przymierzam się do kupna pierwszy raz w życiu gravela po całym życiu j...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-22 194522

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Kross Esker 6.0 GRX


@Meph1k: szwagier kilka tygodni temu go kupił, jest ok, ale uważaj bo wersji jest wiele pod tą samą nazwą. Widelce są od gładkich do takich z mocowaniem na 3 śruby, korby nie zawsze są GRX i coś jeszcze mówił jak research robił, ale wypadło mi z głowy.
  • Odpowiedz
@Meph1k: Eskera 6.0 można wyrwać po drobnych negocjacjach spokojnie za 6-6.2k w zależności od uporu sprzedającego :) Mówię o wersji na pełnym GRX, a nie z korbą Prowheela.
  • Odpowiedz
@Meph1k: kupowałem rower od greenbike w 2023. wszystko sprawnie poszło. Jako posiadacz Kross to ja bym się 2x więcej zastanowił obecnie. Raczej ciężko mi markę polecić. Kross ma tendencję do montowania części, które nie zaliczyły kontroli jakości.
  • Odpowiedz
  • 1
@Meph1k Eskery są mega. Nawet te niższe wersje są już fajnie zrobione. Ziomek ostatnio kupił tego stalowego 4.0 i jak na razie zadowolony. W maju na ultra lecimy.
  • Odpowiedz