Wpis z mikrobloga

@biaukowe: Każdy barber i kebab (a jest tego masa w Niemczech) to Arabowie. Dużo jakiś serwisów naprawy telefonów/elektroniki też mają Arabowie. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że właściciel barbera do którego chodzę właśnie jeździ Audi dość nowym.
@bsl: Religia im też zakazuje jarania zioła i picia alkoholu, oni to ustawiają pod siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@biaukowe Musisz pamiętać, że oni bardzo długo mieszkają z rodzicami. 35 letni turas z mega broda i AMG nadal może spać w dziecięcym pokoiku. To ogólnie strasznie bawi turczynki xD

Więc zarabiając nawet 2k euro stać cię na leasing super samochodu. Tym bardziej że bardzo często ten leasing
@biaukowe: Znam Turasa co kręci biznes na autach na wsi na Bawarii jak mało kto. Pamiętam jak dziadowi sprzedałem Toyotę Yaris z 2021 roku bodajże, cena 10k jurków bo mi się spieszyło, patrzę na drugi dzień u niego na stronie ta sama Toyota za 17k wystawiona xDDDD. Turasy to są dobre chachmęty, potrafią się zakręcić i mają smykałke do takich interesów. Jak koledzy wyżej pisali, prowadzą barbershopy, jakieś kebaby itd.
@biaukowe: kwestia priorytetow. Najlepsze samochody w Hamburgu jezdza w gettach, im biedniejsza dzielnica tym wieksza szansa ba spotkanie Mercedesow AMG albo BMW M, im dalej od srodmiescia tym wiecej jest VW i innych marek niepremium.

Glowna przyczyna takiego stanu rzeczy to po prostu mentalnosc, @erni13 bardzo dobrze to opisal - dla ludzi z pewnych grup spolecznych najwazniejsze jest posiadanie dobrego samochodu, cala reszta ma male znaczenie. Wielu z tych jezdzacych AMG