Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wybieram się pierwszy raz za granicę i od razu do kraju trzeciego świata (azja). Trapi mnie jeden problem. Będę musiał robić kilka przelewów miesięcznie z polskiego konta bo prowadzę JDG. I tutaj pojawia się pytanie.. dostanę sms kod potwierdzający przelew na polską kartę sim orange? Będzie wgle ta karta działać, a jeśli tak to przecież chyba nie będzie mieć zasięgu? To jak przyjdzie kod? A może wgle nie będzie się dało zalogować na konto bankowe #mbank ?

#bankowosc #finanse #podroze #azja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: to po co tak daleko lecisz na pierwszy raz i to jeszcze jak domniemam na tyle długo, że ważna jest rozkmina przelewów, terminów

jakbyś zdał prawko to rozumiem też od razu byś usiadł za kółkiem do mercedesa amg 500 koni - bo w sumie czemu nie, albo się rozwalę na 1 drzewie albo się nauczę :D ?

albo geniusz albo szaleniec jesteś
dostanę sms kod potwierdzający przelew na polską kartę sim orange


@mirko_anonim: miałem z tym problem ostatnio na filipinach - nie przychodził mi sms z kodem potwierdzającym transakcje. Na czacie podpowiedziano mi ręczną zmianę operatora na jednego z dwu zaproponowanych, pomogło - sms dotarły. Polecam na jednym koncie mieć autoryzację z poziomu apki

Miałem jeszcze jeden problem swego czasu - w trakcie dłuższego wyjazdu przyszło mi zapłacić wyjątkowo wysoki VAT, jakież było
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Dietetyq: jak będę tak rozkminiał i szukał sobie wymówek to nigdy się nigdzie nie ruszę. Do europejskich krajów mnie nie ciągnie więc szkoda mi kasy na jakieś "testowe" wyjazdy zagraniczne.

@thorgoth: dzięki, pogadam z typem od orange. Z tego co mi wiadomo to roaming działa w tym kraju co się wybieram ale podobno może być problem z dochodzeniem tych smsów na czas..

@noopek2: to