Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888 Pewnie dlatego że spora część wrocławian to potomkowie kresowiaków przesiedlonych z Lwowszczyzny i zostało w nich trochę tej serdeczności jaką mieli w sobie ludzie z Kresów. Kresowiacy to byli ludzie od których emanowało ciepło i serdeczność.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Szkoda że to nieprawda, co prawda we Wrocławiu na szczęście byłem tylko 2 razy w życiu ale parę razy poczytałem komentarze pod artykułami i hejt na przyjezdnych był ogromny. W dodatku zupełnie nietrafiony bo "rodowici" pisali komentarze o "chamach ze wschodu kraju" w sytuacji gdy mieszkańcy lubelskiego wybierają głównie Warszawę a Podkarpacia Kraków. Margines przyjezdnych we Wrocławiu jest z tych województw, napływ do Wrocławia jest w ogromnej większości z
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Piastan: Typie, żebym się afiszował to nie byłoby to nic dziwnego xD Tylko jakiś debil usłyszał skąd jestem i mu się superman w obronie uciśnionych włączył. Żebym ja się chociaż piłką interesował
  • Odpowiedz
  • 0
@Lolenson1888 na FB od #!$%@? komentarzy o tym kto to nie jest warszawiakiem od ilu pokoleń, a jak ktoś się źle zachowuje to na pewno przyjezdny słoik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 po tygodniu spędzonym we Wrocławiu to bym nie chciał tam mieszkać nawet za darmo, ludzie agresywni, od #!$%@? cpunow i najebusow a policja trzepie bez powodu jak wyjdziesz po fajki 300metrow dalej o 23
  • Odpowiedz
Rodowici Warszawiacy mają #!$%@?.


@peetee: wszyscy mają #!$%@? w bani. W absolutnie każdym temacie na fejsie zawsze wybucha kłótnia kto miał dziadka w powstaniu, kto jeszcze przed wojną xD Albo na grupie Obywatele Ursynowa ktoś wrzucił pola wilanowskie jak jeszcze krowy się tam pasły. I oczywiście mieszkańcy blokowiska postawionego w polu 40 lat temu(ursynów) hejtowali blokowisko zbudowane w polu 20 lat temu (miasteczko wilanów) że łolaboga wszystko zabudują
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Wrocław to dla mnie fenomen socjologiczny, pół miasta wygląda jak Berlin Wschodni w latach 80, drugie pół jak chatotyczne ruskie blokowisko, zasiedlony ludźmi, którzy 3 pokolenia temu srali w sławojkach za Bugiem a mimo to w mapach mentalnych to jest rzekomo Polska A ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz