Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie to pasjonowanie się wielu ludzi jakimiś wysrywami pseudodziennikarskimi tego typu.


@vvv-vvv: obowiązkowy komentarz tego typu. Czyli nic cię nigdy nie martwi, żaden kształt retoryki mainstreamu? Seksitowska, rasistowska, komunistyczna, przeciwko ludziom takim jak ty albo twoja rodzina, nic i nigdy? Czy po prostu nie masz możliwości percepcji na poziomie innym niż jednostkowy artykuł naraz, więc nie może martwić cię kształt retoryki medialnej, bo z tego co wiesz ten nie istnieje?
@Wap30 "kształt retoryki medialnej" to pisanie tego, co przyciągnie uwagę. Takie artykuły przyciągają uwagę. Narzekanie na nie daje większe zainteresowanie nimi, zatem napędza ich podaż.
@vvv-vvv: ale co z tego wynika według ciebie, moja odpowiedzialność żeby pilnować na co narzekam? Czy ich odpowiedzialność żeby publikować artykuły nie naruszające standardów które wymieniłem? Moja praca nie jest twoją odpowiedzialnością, twoja nie jest moją, ale ich jest nagle naszą?
ludzi jakimiś wysrywami pseudodziennikarskimi tego typu


@vvv-vvv: problem w tym, że całe mnóstwo ludzi wierzy w takie brednie, że kobiety są lepiej wykształcone albo że bez mężczyzn by sobie dały radę.

Rzeczywistość jest taka, że wszelkie zawody zapewniające istnienie cywilizacji i nie tonięcie w szambie to w przeważającej większości mężczyźni i tylko w skrajnych przypadkach jak np. obecna Ukraina nie ma feministek #!$%@?ących, że mężczyźni są niepotrzebni. Jest cała masa idiotek
jeżeli kupujesz gówno, to nie dziw się, że pojawia się więcej sprzedawców gówna


@vvv-vvv: tylko ja nic nie kupuję, a krytykuję. Może w takim razie w miejsce niekonstruktywnego big brainizmu podziel się czymkolwiek pomocnym, jak naprawić retorykę mainstreamu? Bo narzekać na każde działanie każdego jest trywialnie prosto, rozumiem że to kuszące
@LifeReboot no i co z tego? Tego typu bzdury nie wytrzymują kontaktu z rzeczywistością, wierzą w nie tylko skrajne debilki (podobny poziom kontaktu z rzeczywistością co blackpillowcy i incele), a masa ludzi interesuje się tym, czy jedna czy druga celebrytka sobie powiększyła dupę czy też nie. Do gówna zawsze zlatuje się masa much, a jednak jakoś cywilizacja ludzka trwa i się rozwija.