Wpis z mikrobloga

„Idę albo nie idę” czy można być większym pośmiewiskiem niż nasz „prezydent”? W ogóle nie wiem czy się śmiać czy #!$%@?ć, że z tym baranem jeszcze półtora roku trzeba się męczyć i nowa władza będzie mieć pod górkę. Ja rozumiem wiele, ale to jest serio niewytłumaczalne. Jeśli Kaczyński nie ma na niego jakiś haków to było by to dziwne robić z siebie takiego debila, a nie wierzę, że reakcje na jego działania do niego nie dochodzą. Tym bardziej, że to jego ostatnia kadencja i mógłby pracować na ochronę własnej dupy i liczyć faktycznie na jakąś posadkę, a tak to nie wyobrażam sobie by kiedyś nie został postawiony przed trybunał. Brawo zjeby z #mimowszystkoduda i #wpierwszejnabosakawdrugiejnadude bo przecież będzie Duda niezależny i uchroni nas przed złym zachodem. P.S wychodzi na to, że można robić nielegalne rzeczy tylko potem wystarczy zrobić strajk głodowy i prezydent ułaskawi, taki protip ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sejm #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #melanac
Wezzore-04 - „Idę albo nie idę” czy można być większym pośmiewiskiem niż nasz „prezyd...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
Tym bardziej, że to jego ostatnia kadencja i mógłby pracować na ochronę własnej dupy i liczyć faktycznie na jakąś posadkę,


@Wezzore-04: ja to sądziłem wcześniej, że on będzie chciał spierdzielić do Parlamentu Europejskiego (pisiory na stówę by go wybrały) i chronić się immunitetem, ale po zerknięciu na tegoroczny termin wyborów, to już nie wiem.
@Wezzore-04: Dudu mógł zejść ze sceny z twarzą jak na pisowca ale wybrał drogę podnóżka Teścia, Jarka i Masty xD Karakan tupie nogą a ten zmienia zdanie. To już Bronek pomimo licznych wpadek wizerunkowych (bul, chodź szogunie, bang bang afganistan, weź kredyt, kto to ten duda, parasol, itd. ) był bardziej niezależny i potrafił wetować swoich a Dudu wetował tylko wtedy kiedy Yaro pozwolił a jak były dymy to ten chował