Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie, o co chodzi w ogole, ja nie moge no... Czemu bola mnie OBYDWA uda z tylu po wewnetrznej stronie (tuz przy tylku), ale tylko po ostrej i dlugiej jezdzie na trenazerze? Normalnie jak jade to jade, ale jak chce zejsc z roweru lub wejsc po schodach to bol niemiłosierny. Gdzie szukac przyczyny? Sklanialbym sie ku temu, ze za szerokie siodlo i mi tam uciska. Albo jakis dysbalans miesniowy? Nie potrafie rozróżnić czy to zakwasy czy jakas lipa.

Zalaczam zdjecie. Boli ten zaznaczony fragment, od przyczepu miesnia w dol jakies 10-15cm

Nie boli przy sklonie w przód (siegam do podlogi, taki ze mnie kozak), boli za to jak siedze na twardym, bo siedze na tym miesniu.

#rower #szosa #zwift #trenazer #fizjoterapia #bikepacking
geszue - Mirki, pomóżcie, o co chodzi w ogole, ja nie moge no... Czemu bola mnie OBYD...

źródło: temp_file7550886509374707964

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@geszue: Obstawiałbym problemy związane z guzami kulszowymi aniżeli stricte tkankowe. Sprawdź dokładnie siodło pod swój tyłek. Jak po ew. wymianie siodła nie przejdzie to RTG aby sprawdzić stan kostny. Nic tam nie będzie to wtedy USG tej okolicy.
  • Odpowiedz
  • 2
@Poemat: @Chris_in_flames dziekuje chlopaki, na Was zawsze mozna liczyc. Wczoraj siadlem na trenazer, zeby przyjrzec sie siodelku z bolacym tylkiem. Wydaje mi sie, ze w trakcie pedałowania ten miesien obija sie o siodlo, tym bardziej im mocniej cisnę w dol. Gdy przesune sie na siodle do przodu, na nosek, to miesien pracuje swobodnie. Zdaje sie, ze fitujac sobie siodlo 2 lata temu siadlem na nim za gleboko, ale za
  • Odpowiedz