Wpis z mikrobloga

dzisiaj w goracych na pierwszym miejscu wpis(z 12h) 1 miesiecznego konta "Jestem dumny że 15 października o 7:15 rano głosowałem na Pana Tuska... 1701 plusów


@Bolxx454: Też zauważyłem ze teraz mnóstwo trolli z "aktualnego obozu władzy". Ci ludzie nie uczą się na błędach, większość pewnie nawet nie pamięta dlaczego 8 lat temu PO przegrało w PiS wygrał.
@Bolxx454: pan pewnie na tej samej zasadzie co "pan piłkarz" gdy któryś dobry mecz zagra. Bo trzeba przyznać że Pan Donald ładnie kiepów gasi.
A co do ilości to mam wrażenie że w wakacje, zanim zaczeła się szkoła fanów konfederacji było tu nawet więcej, te wszystkie "jesteśmy trzeciom siłom" "sondaże robią bziuuum" "idziemy po 20%"
udało się tych bandytów z konfedepisu pogonić?


@thorgoth:

To jest pozytyw. Rozgonienie pisowskiej władzy, to materiał na tego mema z murzynem. Pis przegrał (ucieszona mina), z platformą (pikachufejs).

Jednak część wykopków nie ma krztyny rozumu (druga opcja jest taka, że to młodzież i/lub stare grażyny i janusze, które się wydzierają w necie), gdy liże jajca obecnej władzy. To nie jest tak, że oni nie rządzili i nie wiemy, co się stanie.