Wpis z mikrobloga

@BROKOLINI92: na facc ?
Nigdzie, wystarczy kupić pacca i iść na edron.
Masz tam fortecę orków, dragon lair, cyclopolis, czy nawet hero-cave na którym są już potworki na większe lvlve. Nawet grim reapery są!

Nie da sie grać w tą gre na faccu niestety :/
Znaczy da, okej, masz troche terenów ale to 20% gry tylko.
No i nie masz spellów, a knightem bez exori i exety res ciężko.
@BROKOLINI92: gracz Bobeek, największy pl lvl w tibii ponad 2000 ma taki poradnik na twitchu na granie

NOT RECOMMENDED only for veterans AF but that's what I did anyway. BOLD FONT = HARD** *ED/MS:* 8-27 Cyclopolis (Exori Tera) 28-49 Upper Spike (Thunderstorm / Ava 30+) / Fenrock Cyclops (Stone Shower) 50-79 Middle Spike (GFB) 80-130 Zao Souleaters 100-200 Ravenous Lava Lurkers 130-250 Oramond West / Lizard City / Glooth Bandits 250-400
@BROKOLINI92: Smutłem jak zobaczyłem ten wpis, bo miałem bardzo podobnego knighta. +/- 75lvl, skille 80/80 axe, też nigdy pacca nie widział. Niestety jak pozmieniał się sposób logowania to utraciłem do niego passy, bo utracił się jego e-mail. Brute-forcowałem passy co jakiś czas, ale nie zgadłem i parę dni temu zobaczyłem, że został usunięty. Ehhh its over dla chuopa tibijskiego...
Od siebie pod siano mogę polecić DC i sprzedawanie beltów na markecie,
@BROKOLINI92: kup sobie pacc, bo to przede wszystkim zwiększa fun z gry. Na tym lvlu możesz zacząć chodzić na roaring lion, albo jak chcesz zrobić fajny quest to mutated humany w yalahar. Nie przejmuj się komentarzami o jakichś high lvlach, ludzie wciąż wbijają od 0 nowe chary regularnie. Co do eq to zaoan legi i zaoan helmet.
@DubKidz dzięki, nogawice i hełm ten się przyda bo siedzę aktualnie na orc fortress. Ubieram steal ringa i jest bardzo spoko. Pogram jeszcze na facc np do 100 lvl i zobacze co dalej, czy będzie mi się chciało jeszcze pykac