Wpis z mikrobloga

Nie i chyba Villeneuve ma jakijś problem do wydawania takich wersji. Przynajmniej gdzieś czytałem ze dla niego wersja kinowa ma być tą finalną. (Na pewien sposób to szanuje po zobaczeniu okrutnie pociętego Napoleona, twórcy i królestwa niebieskiego które w wersji kinowej ledwo mają sens.
  • Odpowiedz
  • 1
@jamajskikanion no właśnie ciekawi mnie to czy rzeczywiście Villenueve musiałby się zgodzić na to. Na pewno byłoby lepiej gdyby w tym uczestniczył, żeby to dobrze skleić. Mam nadzieję, że jednak zmieni zdanie bo scenki które usunęli są mega istotne, np. bankiet w Arrakeen, który mógłby dużo spraw wyjaśnić ludziom, którzy nie czytali książki.
  • Odpowiedz
@Rad-X na początku lutego w Imaxach Cinema City (nie wiem jak w innych kinach) puszczają rozszerzoną wersję Diuny. Nie mam pojęcia czym się różni, w opisie nic o tym nie mówią, a w internecie widzę tylko opisy, że nie ma czegoś takiego jak rozszerzona wersja. Jednak na stronie Cinema piszą, że czas trwania to 165 minut, a oryginalnie Diuna ma 155 minut, więc coś jednak chyba jest dodane.
  • Odpowiedz
@Rad-X: nie ma i nie będzie.

Nie i chyba Villeneuve ma jakijś problem do wydawania takich wersji.


@jamajskikanion: nigdy nie wydawał takich wersji i twierdzi, że nigdy tego nie zrobi. Nic nie wskazuje na to, aby WB zmusiło go do wydania rozszerzonej wersji Diuny cz. 1.

co nie zmienia faktu, że jest potwierdzone istnienie masy wyciętego materiału, który by szło spokojnie wydać w wersji rozszerzonej


@rivest: każdy film na
  • Odpowiedz
ten seans nie będzie zawierać żadnych nowych scen w Diunie cz. 1, dodatkowe 10 minut będzie stanowić "sneek peak" części drugiej.


@NicolasLatifi a no to lipa. Szkoda, że Cinema tego nie napisało na stronie seansu, bo jest tylko że to wersja rozszerzona i opis fabuły jedynki.
  • Odpowiedz
@Rad-X w opisie rzeczywiście nie jest wyjaśnione, ale na plakacie dołączonym do opisu widać "pokaz zawiera ekskluzywne fragmenty filmu Diuna: część druga"
  • Odpowiedz
@Rad-X w opisie rzeczywiście nie jest wyjaśnione, ale na plakacie dołączonym do opisu widać "pokaz zawiera ekskluzywne fragmenty filmu Diuna: część druga"


@Redghast: trochę w sumie kicha, bo nie każdy ma ochotę na spoilerowanie drugiej części
  • Odpowiedz