Wpis z mikrobloga

Dzisiaj cały internet zasypany krytyką, niższych niż obiecywano, podwyżek dla nauczycieli (zwłaszcza tych doświadczonych) - zarówno na portalach jak i na Twitterze.
A na wykopie? Praktycznie nie ma tematu, a ciągle wałkowany jest tylko wątek jaki to okropny PiS. Gratuluję @m__b bo swoją polityką moderacyjną doprowadziłeś do powstania miejsca z którego czerpanie informacji ma taki sam sens jak oglądanie pisowskiego TVP

#moderacjacontent #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #polityka
K.....o - Dzisiaj cały internet zasypany krytyką, niższych niż obiecywano, podwyżek d...

źródło: IMG_6463

Pobierz
  • 16
@Ktore_to_juz_konto: mała wzmianka tylko na wyborczej była a nie główny news. Poza tym podwyżki miały być o około 30 procent i o tyle chyba są... zresztą jakby ludzie wiedzieli ile faktycznie z dodatkami rocznie zarabia nauczyciel to raczej wielkiej sympatii by to sprawie nauczycieli nie przysporzyło;)
@Imienazw: i tak nieźle że udało im się to zrobić w pierwszym roku. Do końca kadencji pewnie dociągną do tego 1500 brutto.

@Oszukistaaa: nie będe wchodził znowu w ten temat... jestem za wprowadzeniem normalnych pensji (nie na poziomie który dostaje Twoja żona) i etatów oraz likwidacją karty nauczyciela... bez tego nie da się o niczym mówić. Nawet pokazanie pita jest w tym przypadku niemiarodajne bo nie mówi o jakim etacie
@MWittmann @Yurakamisa Fakt że zmiana trwa 5 godzin ale nie jest nauczycielem w szkole tylko w przedszkolu. Ma 25 5latków i jest sama z tymi dziećmi, od czasu do czasu woźna zaglądnie. Za 3200 bym nawet z tymi dziećmi godziny dziennie nie siedział :)
Nauczyciel nauczycielowi nie równy ale przyznam racje, że nauczyciele w szkole zarabiają całkiem nieźle a nie sprecyzowałem, że moja żona pracuje w przedszkolu :)