Wpis z mikrobloga

WYZWANiE PLASTYCZNE - EDYCJA 27 - 1/24

Temat pracy: Dowolna praca z wykorzystaniem papieru pakunkowego/prezezntowego - @odys
czyli wyklejanki (8

Edycja trwa do: 02.02.2024 g. 21:37

Bardzo przepraszam za opieszałość, ale życiowa rutyna i obowiązki, a tym bardziej nienawiść do swojego życia i przede wszystkim samego siebie powoduje, że cięzko mi się zabrać za coś konstruktywnego.
Najchętniej poszedł bym do lasu i... ale nie mam jaj i nie mogę skrzywdzić dzieci.
Proszę tego nie komentować. Nie użalam się nad sobą, ani nie szukam litości.
Po prostu tak jest. Może to depresja. #!$%@?ć. Będzie co będzie.

Co do wyzwania.
Jestem niesamowicie dumny, że zebrałem tu grupę artystów, którzy regularnie biorą udział w mojej gównozabawie.
Jedno z niewielu moich sukcesów w życiu. Bardzo Wam dziekuję i liczę, że mimo opóźnienia mnie nie zostawicie.
Kocham Was.

Podsumowanie najczęściej wygrywających, uznałem, wrzucę dopiero na 50 jubileuszową edycję.
Przewiduję naprawdę konkretną, symboliczną nagrodę na tą rocznicę i możecie mocno trzymać mnie za słowo. Ale to dopiero za około 2 lata. Obyśmy dożyli.
Jak bym się zawinął naturalnie to mimo wszystko kontynuujcie proszę.
Żona wie, że ma w takim wypadku wejść na wykop i poinformować wszystkich o takiej ewentualnośći.

#!$%@? jaki antynatalizm i malkontectwo. Przepraszam.

Tymczasem:
Zwycięzcy poprzedzających edycji:
27: Robin Hood - @meagcarlwen i @odys
26: Architektura snów - @Inevera
25: Miasto przyszłości - @smiech2
24: Na straganie w dzień targowy - @gascoigne
23: Droga przez życie - @gascoigne
22: Autoportret - @przegralamzycie
21: Burza - @Inevera
20: Gry komputerowe - @Inevera
19: Wiosna - @gascoigne
18: Interakcja dwóch postaci - @gascoigne
17: Kosmonauta - @szymoker
16: Choinka - @Inevera
15: Życie i śmierć - @Inevera
14: Wspomnienie z wakacji () - @smiech2
13: Grzyb - @Inevera
12: Unicorn-jednorożec - @Inevera
11: Roślina - @smiech2
10: Bohaterowie serialowi - najbardziej znienawidzona przez ciebie postać.- @karkolomny_dziurkacz
09: Ulubione zwierzę rzeczywiste/fikcyjne - @karkolomny_dziurkacz
08: twoja ulubiona rzecz - @Inevera
07: gangster - @PanzerCancer
06: Postać z popkultury-rzeczywista/fikcyjna - @PanzerCancer
05: Sny i koszmary. - @Inevera
04: Postapokaliptyczny krajobraz świata. - @Inevera
03: zdolności / zjawiska paranormalne - @Nr29
02: czarodziej lub czarodziejka - @PanzerCancer
01: Ośmiornica - @Nr29

Cudownego weekendu Wszystkim

#rysujzwykopem #malujzwykopem #tworczoscwlasna #glupiewykopowezabawy #rysunek #rysowanie #grafika #digitalpainting #sztuka #akryl #art #wyzwanieplastyczne #zainteresowania
erebeuzet - WYZWANiE PLASTYCZNE - EDYCJA 27 - 1/24

Temat pracy: Dowolna praca z wyko...

źródło: wp123

Pobierz
  • 11
w ogóle się podjarałam takimi trójwymiarowymi


@Inevera: Próbowałem czegoś takiego zdaje się na edycji z jednorożcem.

Jak bym się zawinął naturalnie to mimo wszystko kontynuujcie proszę.


@erebeuzet: Nosz kurdę, jakbym własnej żony słuchał. Ubzdurała sobie gdzieś przed sylwestrem, że co by było, jakby umarła. I zaczęła robić akcje w stylu uświadamianie dzieci co robić, opowiadanie jakichś historii, żeby nie zostały niedopowiedziane itp. Jak nie przestanie, to sam ją zatłukę.
@erebeuzet: Byle do wiosny, przy obecnej pogodzie to bym najchętniej spod kołdry nie wychodziła. Wyjęłam druty i włóczkę, gdyż ponoć:
[,,,] operowanie szydełkiem lub drutami pobudza receptory nerwowe w opuszkach i to stymuluje ośrodki w mózgu odpowiedzialne za dobry nastrój, zapobiega splinowi i wredocie.
Źródło: https://forum.gazeta.pl/forum/w,15333,88595556,88595556,uboczne_skutki_dziewiarstwa_recznego.html?p=88595556
Po zrobieniu przodu swetra nie czuję się ani specjalnie lepiej nastrojona, ani mniej wredna, ale może dopiero po zrobieniu całego będzie widoczny efekt.

A temat
@jeden_na_dziesiec:

1. Moje nazwisko tłumaczone na angielski to "dziewiarz" - Matka robiła na drutach i na szydełku.
2. Co do sukni do trumny - właśnie Matkę pochowaliśmy w dwóch. Bo siostra spakowała panom z zakładu pogrzebowego dwie - nie wiedząc, czy uda się tą jedną ubrać, więc druga była na zapas... a im się udało. Ubrać obie jedna na drugą.
3. A co do śmierci, to bardziej w stylu:
https://www.facebook.com/watch/?v=702803023824037