Wpis z mikrobloga

Czeka mnie w sumie ponad 15 godzin w samolotach w jedną stronę... na trasie do Tokio (13h) będzie wifi, ale niedawno dopiero ogarnąłem że za darmo jest podstawowa wersja, w której można najwyżej pisać na komunikatorach tekstowych. Za 8 dych na cały lot jest Internet bez streamingu wideo i muzyki, a full opcja to już koszt 130 zł. Net bez YT itd. mi się nie widzi, więc stwierdziłem że zgram sobie trochę bajek na telefon, bo mam olbrzymie zaległości sięgające jeszcze zeszłego sezonu, a częściowo i nawet zeszłego lata. A tyle czasu to coś blisko 90 epów. Sęk w tym że ostatnio to oglądam po 2 odcinki dziennie, więcej mi się nie chce (za to oglądam streamy po n godzin ¯\(ツ)/¯). Zobaczymy jak tutaj będzie, znudzenie pewnie wygra, moja najdłuższa podróż trwała coś koło 5h pociągiem i coś podobnego czasowo autokarem (jeszcze w czasach Polskiego Busa, pierwszy i ostatni raz) i już wtedy się dłużyła, tutaj to będzie zupełnie inny poziom. Policzyłem że od wyjścia z domu (~3:15 w niedzielę) do check-inu w hotelu (15:00 w poniedziałek - zmiana czasu +8h, więc w Polsce będzie 7:00) minie prawie 28 godzin xd Swoją drogą ciekawe czy Discord zadziała na tej darmowej opcji i jak od strony technicznej działa ograniczenie, że nie działają obrazki i wideo...
#anime #randomanimeshit #himemoriluna #virtualyoutuber #hololive #bellysupremacy src: twitter
tamagotchi - Czeka mnie w sumie ponad 15 godzin w samolotach w jedną stronę... na tra...

źródło: GEORVQzbAAMX3D_

Pobierz
  • 13
@tamagotchi: Stopery sobie weź tak jak i gumki, na wszelki wypadek, lepiej mieć i nie użyć niż potrzebować i nie mieć. Z power bankiem nie będzie problemu? Tam są chyba jakieś maksymalne dopuszczalne pojemności? Czy to zależy od linii lotniczej?