Wpis z mikrobloga

  • 155
@EmDeCe na razie dalej powtarzają o tym, że nikt atomu nie wybuduje. Oprzeć się na faktach? A po co. Lepiej powtarzać przekaż dnia.
  • Odpowiedz
jaką teraz kartą będą grać?


@EmDeCe: nadal będą powtarzać że Tusk chce odwołać elektrownie atomową, przecież oni nigdy nie mówili prawdy tylko rzucali gównem żeby się przylepiło
  • Odpowiedz
@EmDeCe: o czym teraz filmiki propagandowe będzie nagrywał Tomasz Rożek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Rożek trafił właśnie do pisowskiego kanału Zero Stanowskiego. Ale nam pisowcy ekipę montują xD
  • Odpowiedz
wczoraj słuchałem i tylko przestawiał co by się stało jakby się zdecydowali przenieść.


@michal0110: dokładnie o to chodzi. To jest miękka propaganda dla tych, którzy stoją gdzieś pośrodku sceny politycznej, a nie są betonem. Robić filmik straszący o przeniesieniu elektrowni, kiedy już od kilku dni wiadomo, że nikt nie planuje przenosin to można tylko w jednym celu. I to jeszcze z wielkim pytaniem "Polski atom zagrożony?". Zresztą poczytaj komentarze. Sami pisowcy
  • Odpowiedz
Co teraz poczną trolle mateckiego, jaką teraz kartą będą grać?


@EmDeCe: tylko ze cala afera wybuchla bo wojewoda (czyli wladza centralna) postanowila nie zamknac ryja i od razu nie zdementowala / uciela wypowiedzi. I co sobie taraz ludzie maja myslec? A ze temat od razy podchwycili dziennikarze branzowi to juz szczegol?
  • Odpowiedz
@Ogau: Przecież w filmie jest wstawka, że rząd dał znać, że nie przenosi.
Aktualnie ja nie jestem betonem, a głosowałem za 3D i to co się dzieje, jest bardzo dobre, rząd planuje coś zrobić, podnoszą się komentarze, że to będzie złe i od razu siadają i rozmawiają, mam nadzieję, że tak będzie z BK0.
PiS tak przegrał wybory, bo mieli gdzieś ludzi, myśleli, że jak dadzą 500+ i 13 to mogą
  • Odpowiedz
Przecież w filmie jest wstawka, że rząd dał znać, że nie przenosi


@michal0110: no to mógł usunąć film, a nie #!$%@?ć. No ale transfer do Stanowskiego wszystko wyjaśnia, jakbyś miał wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EmDeCe jak nowy rząd zaczął prześwietlać co PiS odwalał i ile pieniędzy ich klakierzy ssali z budżetu to głupota było by nie prześwietlić tak ogromnych projektów jak CPK czy atom. W głupim funduszu sprawiedliwości zdefraudowano setki milionów, w TVP propagandyści zarabiali po milion na rok, tak samo w pseudo prokuraturze.

PiS zrobił rasę panów która całe swoje rodziny uczyniła milionerami za nasze.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: Po drodze jest jeszcze dużo mechanizmów blokowania inwestycji
- wybudują
1. w przewidzianych ramach czasowych (do 2033 pierwszy blok)
2. z nie zredukowaną specyfikacją elektrowni (łącznie 6-9 gigawatów)
to przyznam wam rację i będziecie mogli się cieszyć że #!$%@?ście pisowcowm i konfederosji

Do 2033 roku ma powstać w naszym kraju pierwszy blok elektrowni jądrowej w oparciu o amerykańską technologię reaktorów AP1000. Kolejne bloki mają być uruchamiane co dwa-trzy lata. Cały
  • Odpowiedz