Wpis z mikrobloga

@Rick_Sanchez: true- każdy mówi 'idź na terapię' albo że chodził na terapię, ale nigdzie nie mogłem znaleźć informacji jak to dokładnie wygląda. Poszedłem, wytrwałem rok i niestety po wydaniu sporej kasy musiałem przestać, bo narodził się problem wydania zbyt dużego hajsu i stania w miejscu z 'terapią'. Ja niestety dalej mam depresję i noszę w sobie straszny ból niepozwalający na naukę, szukanie pracy, egzystowanie w tym świecie i przez to,
  • Odpowiedz
@kosmita: Weź opisz trochę co się stało. Z wiadomości można wywnioskować że była go walnęła po rogach albo zostawiła. Sam byłem chyba w podobnej sytuacji jeśli coś takiego mu się przytrafiło. Jestem ciekaw.
  • Odpowiedz
: Ludzie mogli by się dzielić tym co im na terapii mówią tak to reszta nie musiałaby chodzić


@Rick_Sanchez: "skup sie na sobie i pracuj" " a teraz opowiedz o tym co cie boli" "to nie twoja wina nie obwiniaj sie" "to wszystko wina rodziców"
  • Odpowiedz
  • 2
@Orowerbogatszy @Xurius: co wydarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas. Jak masz problem - pisz. Koresponduję z różnymi osobami. Zwykle są to podobne sytuacje, natomiast ludzie wpadają w nie z różnych powodów. Te powody są ważniejsze, a nie skutki.
@smallboobslover: szukaj innego. Tak jak napisałem, większość nie nadaje się do tego zawodu i nikt tego nie kontroluje.
  • Odpowiedz
@kosmita oczywiście każdy będzie pisał ze sie nie da i wciągał w swpje bagno innych bo po co próbować cps zmienić skoro mozna się klepać nawzajem po stulejkach i targować sie kto ma gorzej, ha tfu
  • Odpowiedz