Wpis z mikrobloga

@Delo: napisz odwolanie, tylko nie zapomnij uzyc sformulowan typu malpa, brudas. no i upewnij sie, zeby zrozumieli, ze nie piszesz o tej brudnej malpie, ktora nie zabezpieczyla i nie sprawdzila pojazdu bo jeszcze ci podniosa kare ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Delo: Na start to do UK bym już nie wjeżdżał bo jeszcze będą kazać płacić na miejscu. Nic poza prawnikiem ci nie doradzę. Wiem, że kiedyś koledzy mieli takie akcje ale to było z 5 lat temu i wtedy jeszcze nie dawali takich kar.
via Wykop
  • 2
@Evarrrez: no zatrzymali, ale suma summarum i tak został wypuszczony, a ja muszę się męczyć teraz. U Ciebie było zrobione wszystko oficjalnie tak jak być powinno, a u mnie to była czwarta wizyta w UK i nie miałem tych papierów. Ogólnie wszystko poszło raz dwa, chwila moment przez maile. W sumie to nawet nie wiem skąd mieli mojego maila, bo tylko służbowy był na pieczątce.

@Cebulix @dreadingit takie sumy to mogą
@Delo przez dach, pod samochodem. U nas w firmie nie wiem jakim #!$%@?, ale raz po kryjomu do kabiny wszedł i schował się na górnym łóżku. Kierowca jak go zobaczył to szybko #!$%@?ł na zewnątrz XD
@oskrz @Evarrrez
jeszcze warto dodać do odwołania, że ma się jakiś podpunkt w regulaminie zakładu albo BHP odnośnie sprawdzania pojazdu na każdym parkingu pod kątem lekarzy i inżynierów
via Wykop
  • 0
@oskrz: @Evarrrez ja nawet nie chce się wypierać kary, ale chodzi o jej wysokość. 30 000 złotych? Niech mnie wsadzą do więzienia jak alimenciarzy i tyle. A UK już nigdy w życiu, gra nie jest warta świeczki.
@Delo jak tyle dostanę to też #!$%@? to UK i niech mi próbują ściągać z polskiego konta. Myślę że zanim zaczną cokolwiek działać to pewnie minie kilka lat. Znam kierowcę co myślał że firma mu karę opłaciła to listownie wezwanie do zapłaty dostał dopiero po 2 latach niby
@Evarrrez po prostu warto dodać każdą pierdołe, która potencjalnie może chociaż zmniejszyć karę. Jednemu kierowcy pomogło również wysłanie swoich zarobków z ostatnich 3 miesięcy i znacząco zmniejszyli te kwotę