Wpis z mikrobloga

  • 0
@JPRW: ja wiem, znam te wszystkie grafiki downloadów na pamięć xD też szukam polskiego audio więc nie wiem ile się seedów spodziewać. Ale kolega z wykopu już podesłał linka i ściąga się pełną mocą neostrady
Najlepsze są prywatne trackery


@JPRW: Szkoda że tylko w Polsce uznaje się to za standard. Jakość taki Rutracker jest w stanie udostępniać jakościowe wstawki za darmo i nie muszą robić z tego jakiegoś ekskluzywnego klubu. A w Rosji są zbanowani i tak. xD
@kwantowykocyk: Chodzi mi o to że za granicą masz publiczne trackery które trzymają wysoki poziom, jak choćby ljubimyj moj Rutracker. Wejściówka darmowa a jakościowych wstawek masz pod dostatkiem. Albo świętej pamięci RARBG, nadal wyciągam info hashe z bazy danych którą ktoś scrape'ował. Wszystko czego sobie dusza zapragnie na wyciągnięcie ręki w genialnej jakości.

A w Polsce? W Polsce to nieeeeee, publiczne trackery to syf, kiła i mogiła. Wstawki z gównojakością, #!$%@?
@supra107: Bo w Polsce mało osób seeduje, to dziw, że publiczne strony to syf. Na taki torrentleech wkupisz się za 15zł, jak napiszesz mail, większość wstawek jest darmowa (nie nalicza download'u), a normy seedowania przystępne i dobrze że jakieś są bo byłoby to samo co na publicznych.