Wpis z mikrobloga

@pss8888 @inXe
Problem którego nie ogarniacie to to, że w różnych sytuacjach powinniśmy się różnie zachowywac. Jak mijasz menelice pod monopolowym to ogólnie lepiej w ogóle jej nie podawać ręki chociażby ze względów higienicznych.
Jak spotykasz się z koleżankami przed pszyrka to też nie musisz czekać aż one wyciągną rękę do zbicia piątki…
Ale w życiu czasem częściej a czasem rzadziej zdarzają się sytuacje gdzie wypada znać podstawy dobrego wychowania.
W domu
@hanba
1. Sprawdź se kolejność wpisów.
2. Nie przedstawił żadnych zasad witania się
3. Wymyślił bzdurę którą skwitował "nigdy nie miałem okazji by się tak zachować"
@Alfiarz a co jest złego w pracy?
@pss8888 nie jestem ekspertem dzbanie i nigdzie tak nie napisałem patolu.
Tu jest wykop i jak sami udowodniliście można nie mieć kompletnie kultury więc czemu mam się spuszczać? Do ciebie i tak nie dotrze więc trzeba zniżyć się do twojego poziomu xd tak cię to boli?
@JPII: faux pas to był jak twój stary twojej starej wsadził. Wita się i żegna osoba przychodząca/odchodząca. Jakbym miał zawsze czekać na babę aż mi wyciągnie ręke to bym nigdy do domu nie wrocił. Baba pokazała buractwo i tyle, nawet znienawidzeni faceci nie mają problemu z takimi gestami.