Wpis z mikrobloga

Zrobiłem ranking :D
Kto i ile wpłacił do eSkarbonki WOŚP na Wykopie? Otóż wiemy to - aktualna (na moment publikacji posta) grafika poniżej.

Link do wyników na żywo - arkusz Google lista top 30.

Oficjalna eSkarbonka Wykopu - wpłać.

Jeśli chcesz wywindować którąś z pozycji rankingu, po prostu wpisz w polu "wpłacający" taką samą nazwę, a wpłaty się zsumują.


Miałem gotową zliczarkę, bo zrobiłem ją pod prostego streama na Joe Monster, który sobie cały czas leci odpalony w tle i jak ktoś wpłaci, to jest dźwięk donejta i komunikat na streamie. Jeśli ktoś ma wolnego kompa i prąd to polecam zrobić wersję wykopkową :D

---
Linki:
- https://eskarbonka.wosp.org.pl/wykop/stream - lista wpłat
- https://#!$%@?.net/wosp/wykop - też lista wpłat (żeby nie crawlować strony eskarbonki, bo oni mają wystarczająco ruchu)
- https://streamelements.com/dashboard/overlays/share/5ff305610aa84777eac4f5d1 - donaty widoczne na streamie i licznik celu (wersja zeszłoroczna, więc trzeba poprawić na tegoroczny).

PS przypominam, że nie powinno się nigdzie używać grafiki czerwonego serduszka WOŚP, a na używanie tych finałowych grafik należy uzyskać zgodę, wysyłając przygotowane kreacje pod adres akcepty@wosp.org.pl

#wosp #wykop #joemonster - może ktoś z #informatyka podłapie :D
iskra-piotr - Zrobiłem ranking :D
Kto i ile wpłacił do eSkarbonki WOŚP na Wykopie? Ot...

źródło: Screenshot_3

Pobierz
  • 106
Pieniadze zebrane sa wyprowadzane przez firmy owsikowe dbajace o organizacje. Faktury sa niejawne wiec moze na nich byc dowolna kwota.


@michaltg: na uran od czeczenów, a później podrzucane do willi ziobry XD
ale w oczach przygłupów za niedawanie na WOŚP równoznaczne jest że jestem #!$%@?.

A Owsiaka po prostu nie lubię za krętactwo i lizanie się z politykami


@kbnn: taaaa, dokładnie dlatego ludzie cie maja za uja XD Zupełnie nie ma to nic wspólnego z wyzywaniem innych od przygłupów, krętaczy i politycznych dupowłazów XD
Proszę wyłączyć mi te nie intersujące mnie treści.


@Cavels: oh noes! Proszę zachowywac się tak by nie sprawiać mi dyskomfortu! Może jeszcze podaj nam swoje zaimki? XD
wy hajs Owsiakowi wpłacacie w szczytnym celu a ta menda za to kampanię wyborczą swoim kolegom prowadzi


@maroLem87: tak z ciekawości, gdzie na tym bannerze jest logo jakiejkolwiek partii? XD Wiesz, że pisowcy wyzywają PO od zdrajców, agentów niemieckich i czystego zła? To jest tylko twoja interpretacja plakatu, ja tam widzę np. przytyk w stronę PO XD
Przesada, gruba przesada. Kto ile wpłacił to jego sprawa. Jurek zbawiciel kjm...
Jest taki sam jak Tadeusz.
Jurek Tadeusz dwa bratanki, i do kasy i do szklanki.
co miesiąc odprowadzam kilkadziesiąt złotych na pewną fundację wspierająca potrzebujące dzieci


Odkąd to robię, wpłaciłem już kilka tysięcy złotych.


Nie chwalę się tym kolorowymi naklejkami, raz w roku dzieląc się ekwiwalentem ceny dobrego kebsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krol_Karo: nikt nie pytał
To jest tylko twoja interpretacja plakatu, ja tam widzę np. przytyk w stronę PO XD


@Gluptaki: No czyli zgadzasz się ze prowadzi kampanię wyborczą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko według ciebie dla tych drugich. Koleś za pieniądze z datków na "pomoc" uprawia lobbing opcji politycznych którzy mu sprzyjają, obrzydliwy typ.
nikt nie pytał


@anakonda1939: No właśnie o to chodzi.

Pomagam i się nie chwalę.
I moja pomoc to realne pieniądze, a nie 5 pln i naklejka na czapce, aby wszyscy wiedzieli że wspieram dzieci na mrozie ( ͡° ʖ̯ ͡°)