Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Parę wpisów było dzisiaj, że 30-35 lat to za późno żeby podotykać 20 letnią samicę.

Wcale nie jest za późno. Ja mam 34 lata i jak pójdę do klubu to zawsze się jakaś Juleczka przyklei.

Jaki jest mój sekret? Nie ma żadnego sekretu, trzeba być dość wysokim, dobre włosy bez zakól, bez brzucha, i z dość dobrą mordą. Ja mam jeszcze dobry zarost, skórę i brak zmarszczek przez co wyglądam na mniej niż 30 lat.

Tyle wystarczy żeby będąc ~35 latkiem powąchać młodą i jędrną samicę. Dla reszty niestety over i zostają tylko samotne madki po 30 z nadwagą i brakiem szacunku, lub płatny serwis po 500zł za godzinę.

Natura.

#blackpill #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
@daro1: nie wiem skąd te brutalne prawa wziąłeś, ale z pewnością nie z obserwacji otaczającego świata xd. Sam mam młodsza rozową o prawie dekadę. W dodatku jako para nie jesteśmy wyjątkiem, część koleżanek różowej też ma starszych (wyraźnie) facetów a nie rówieśników. Sam z czasu studiów pamiętam że wiele panienek miało starszych i bardziej dzianych chłopów xd.

Oczywiście, musisz być taki jak napisał OP, koło 30 część facetów mężnieje co działa
@czc007: Ile jest takich par gdzie facet jest o przynajmniej dekadę starszy? Tak w porywach 1%? Co Ty myślisz że te 20 letnie różowe nie mają swoich atrakcyjnych rówieśników i w tym wieku facetów brakuje? Zresztą po co mają się zadawać ze starszymi o przynajmniej dekadę, skoro to nawet nie to towarzystwo? Jak dla mnie to podstarzały gość w wieku 35 lat to tylko kasą może się przebić ale na pewno
@daro1: nie przynajmniej od dekadę ale o około dekadę, nie czytasz co piszę. Związki 28-32 latków z 20-22 latkami wcale nie są taką rzadkoscia. Już powyżej 10 lat to tak, w granicach około 10 nie.

Ja o niczym nie muszę myśleć i snuć teorii tylko informuje Cię jak wygląda rzeczywistość xd

" Ty myślisz że te 20 letnie różowe nie mają swoich atrakcyjnych rówieśników i w tym wieku facetów brakuje?"

Mało
@czc007: Najczęściej będzie to do 3 lat różnicy i wszystkie obserwacje otoczenia to potwierdzają. Ludzie są i tak w większości przypadków tylko przeciętni. Nie ma co sobie robić złudnych nadziei. Trudno żeby młoda 20-22 letnia studentka szukała sobie gdzie indziej niż w środowisku studenckim. To ma związek z tym gdzie się ludzie najczęściej poznają. Owszem znam trochę par gdzie jest 6-8 lat różnicy ale nie jest ich aż tak dużo a
@daro1: przecież nikt tu nie mówi o większości. Takie pary są, nie jest ich bardzo dużo, ale też i nie jest ich bardzo mało, w tym sensie, że nie jest to margines.

Dlatego według mnie te założenie, że choćby 6-8 lat różnicy będzie odrzucające dla większości, jest zupełnie mylne, bo tak nie jest. Dwudziestolatka jest w peaku albo przed peakem swojej atrakcyjności, a sporo 20 latków wygląda jeszcze trochę chlopieco no
@czc007: Ja nie mówię że nie można sobie będąc trochę starszym znaleźć młodszą kobietę ale będzie to trudniejsze. Nie oszukasz natury, peak SMV to będzie gdzieś 18-20 lat dla mężczyzn. Gdyby 20 latki nie mogły przebierać (a mogą niestety) to by było o wiele łatwiej. No ja wiem że 20 latek może być gołodupcem ale jak ma łeb to znajdzie sobie robotę, nie ma problemu. Chłopięcy wygląd? No widocznie tak właśnie
Te 20 latki to się zadają ze swoimi rówieśnikami, też 20 latkami a nie z podstarzałymi facetami o co najmniej dekadę starszymi, jakkolwiek by oni nie byli atrakcyjni z mordy i sylwetki. Takie są brutalne prawa natury i nic tego nie zmieni.


@daro1: Mam 29 lat ostatnio miałem przygodę z 19 latką. Mam ją w znajomych na insta, snapie i fejsie. Co mi da nudna rówieśniczka? Bagaż wypranych emocji po ex?
@dondonu: To nie jest nawet towarzystwo dla Ciebie a Ty mi wyjeżdżasz z jakimś bagażem wypranych emocji i nudą. Nawet nie wiesz czym się może skończyć taka przygoda z 10 lat młodszą od Ciebie i jakie zagrożenia z tego wynikają.
@daro1: Na razie nic złego się nie stało. A od rówieśniczek słyszałem tylko: wyszalałam się, teraz chcę stabilizacji, jestem samotną matką ect. Więc tak, to jest towarzystwo dla mnie. I jeśli już to innym chłopom na tagu pisz, że 25+ to its over jak blackpill pisał. Albo przeżywasz swoje najlepsze lata, albo je nadrabiasz, albo rezygnujesz i wywalasz się z raynku matrymonialnego
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@daro1: Ale to samo mógłbym mieć jako np 20 latek mając do czynienia z 20 letnią równolatką. a czekanie aż laska się wyskacze, stanie się nudna to ma być rozwiązanie? Piszę dlatego, bo krytykujesz nawet blackpillowe podejście to rezygnacji ze zwiazków po wejściu w pewien wiek. Sam piszesz przecież, że równolatki 26 plus są albo zajętne, albo samotne matki, albo wyszalane po kaurezli. Więc jaki to wybór. To już lepszy dozywotni
@dondonu: No bo jak się widzi w kobietach tylko seks to tak jest :) Ja nie patrzę przez ten pryzmat, zresztą nigdy tak nie patrzyłem. Po prostu nie szuka się w rynsztoku. Nie wiem, mam wrażenie że dla niejednego Wykopka ta za brzydka, ta nudna, ta już po przebiegu i nie dogodzisz choćby nie wiem jak próbować. I co miałeś przygodę z 19 latką w wieku 29 lat i co z
No bo jak się widzi w kobietach tylko seks to tak jest :)


@daro1: Długo nie widziałem. Ale jak poznałem wiele, jako kumpel ich i słyszałem jak to obciągały jako nastki, a teraz szukają spokojnego chłopa, mając np na badoo opisy "żadne ONS czy FWB" to się dziwisz, że celuję w młode, chętne, nie tylko na seks, ale wypad do klubu, koncercik ect?

i tak zostałem już tam gdzie od dawna