Wpis z mikrobloga

Witam Panowie, jest taka sytuacja że dostałem pozew o alimenty w wysokości 1800 zł, moje zarobki wynoszą około 10 tys., mam również wydatki w kwocie 4 tys. ( kredyty, rachunki ), moje pytanie brzmi, czy to jest realne by ona wygrała w sądzie ? Mieszka w bloku z " kolega " i z moim synem, czy mam szanse by zejść do 1 tys. ? Mam również zdjęcia jak ex pisała mi że " minimum 1500 zł ".Witam Panowie, jest taka sytuacja że dostałem pozew o alimenty w wysokości 1800 zł, moje zarobki wynoszą około 10 tys., mam również wydatki w kwocie 4 tys. ( kredyty, rachunki ), moje pytanie brzmi, czy to jest realne by ona wygrała w sądzie ? Mieszka w bloku z " kolega " i z moim synem, czy mam szanse by zejść do 1 tys. ? Mam również zdjęcia jak ex pisała mi że " minimum 1500 zł ".
#zwiazki #prawo
  • 26
@nonszalancki jakbyś miał opiekę naprzemienną to możliwe że tylko rachunki za zajęcia dodatkowe dla syna byś płacił ale jak w ogóle nie walczyłeś o opiekę i nawet nie złożyłeś wniosku o to, to teraz przyszedł pozew o alimenty. Widujesz się w ogóle z synem? Bo to moze wpłynąć na wysokość kwoty alimentów