Wpis z mikrobloga

Witam Panowie, jest taka sytuacja że dostałem pozew o alimenty w wysokości 1800 zł, moje zarobki wynoszą około 10 tys., mam również wydatki w kwocie 4 tys. ( kredyty, rachunki ), moje pytanie brzmi, czy to jest realne by ona wygrała w sądzie ? Mieszka w bloku z " kolega " i z moim synem, czy mam szanse by zejść do 1 tys. ? Mam również zdjęcia jak ex pisała mi że " minimum 1500 zł ".Witam Panowie, jest taka sytuacja że dostałem pozew o alimenty w wysokości 1800 zł, moje zarobki wynoszą około 10 tys., mam również wydatki w kwocie 4 tys. ( kredyty, rachunki ), moje pytanie brzmi, czy to jest realne by ona wygrała w sądzie ? Mieszka w bloku z " kolega " i z moim synem, czy mam szanse by zejść do 1 tys. ? Mam również zdjęcia jak ex pisała mi że " minimum 1500 zł ".
#zwiazki #prawo
  • 26
czyli wg was relatywnie dobrze zarabiający jak na polskie warunki facet nie powinien łożyć na własne dziecko


@vvv-vvv: to jego sprawa a nie twoja, bo to jego dzieci a nie twoje, ani państwowe, żeby państwo się nim zajmowało.

Lepiej, by fundusz alimentacyjny finansowany z naszych podatków to robił.


@vvv-vvv: jw.
Niech się Państwo od dzieci odwali i zlikwiduje fundusz alimentacyjny i każdy inny fundusz socjalny.
Nie zamierzam płacić na cudze