Wpis z mikrobloga

@Wiber17 nie no, 80k to chyba za dużo. Łazienka pewnie z 20k, kuchnia podobnie. Reszta to panele (5k), drzwi (5k) farby itd. to już drobne w porównaniu do poprzednich wartości. Coś pominąłem?
@Wiber17: mi dzisiaj firma od wykończenia "pod klucz" wyceniła mieszkanie 43m2 na 73 tyś zł w ich średnim pakiecie.
- malowanie ścian i sufitów
- drzwi wewnątrz mieszkania
- podłogi
- łazienka wraz z armaturą

Wyśmiałem i podziękowałem. Chyba taniej będzie samemu pomalować i nauczyć się położyć panele ()
@Kinior zapomniałeś o AGD do kuchni więc minimum 7k kupując niższe modele lub na promkach bo te 20k za kuchnie to za same meble bez montażu.
Koleżankę za kuchnie 7m2 w Agacie skasowali 23k z montażem
@Zabi96 zakładam, że szafki podkręca sam, więc pewnie w 12-14k może się zmieścić. Sprzęty, to wiadomo, sky is the limit, ale z perspektywy czasu widzę, że nie ma co wymyślać, bo zmywarka chodzi na jednym programie, pralka na dwóch itd., więc wszystkie wodotryski to tylko wyciąganie kasy.
@Kinior ja kuchnie 10m2 w kształcie litery U wyceniałem na 17k zł, kuchnia modułowa z internetu bez żadnych nerek, magic cornerów, cargo i tylko z 3 szafkami szufladowymi, blaty docięte przez firmę.
Nie ma szans żeby za 12k poskładać coś z normalną powierzchnia roboczą blatów i żeby to nie wyglądało tandetnie.

Co do sprzętów to nie ma co szaleć z wysokimi modelami ale warto dopłacić choćby do jakichś normalnych firm typu LG,
@Wiber17: łazienka licz robotę 2000-2500 zł/m2 podłogi
materiały.. ciężko powiedzieć co tam chcesz na podłogach, ścianach.. dobrze i tanio czy jak