Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miał ktoś kompleks krzywego penisa? Mój jest krzywy w lewą stronę na oko 20-30 stopni. Dodatkowo mam krótkie wędzidełko. Dobija mnie to strasznie i obniża samoocenę. Chciałbym zrobić z nim w końcu porządek. Jakiś zabieg na prostowanie i wydłużenie wędzidełka. A może prostowanie nie jest konieczne, może kobietom to nie robi różnicy? Mimo wszystko mi się w ogóle nie podoba. Ale wędzidełko muszę zrobić. Nie mogę się zebrac w siły, nie wiem od czego zacząć.
#medycyna #szpital



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 38
@mirko_anonim wydaje mi się że lepiej obrzezać niż bawić się z tym wędzidełkiem. Kazdy uraz bedzie je skracał, ale to z urologiem (a najlepiej chirurgiem urologiem) skonsultuj. Krzywizne mozesz olać, jak nie wypada jakos wybitnie w trakcie to elo
@mirko_anonim mnie bardziej ciekawi czemu każdemu przekrzywia się w lewo


@Krosneq: Wydaje mi się, że z powodu asymetrii jeansów. Gdybyś nosił takie z guzikiem po lewej stronie, a dziurką do guzika i tą zasłoną rozporka po prawej, to pewnie miałby tendencje do wykrzywiania się w prawo.
@mirko_anonim: żeby mieć kompleksy z powodu penisa, trzeba najpierw mieć partnerkę - jak dojdzie do seksu (z kobietą, rasy ludzkiej, urodzoną jako kobieta i deklarującą się jako kobieta), to uwierz mi, że 21,37 stopni Twojej krzywizny penisa i wędzidełko będzie najmniejszym problemem