Wpis z mikrobloga

Jak ja kisnę z tych durnych konfedepisowców, którzy nieudolnie starają się pchać narrację, jakoby zwycięstwo koalicji to była wina durnych młodych fajnopolaków, co dali się omamić propagandzie Tuska. Ale jakoś rzadko wspominają oni o pierwszych rządach PiS. Tak jakby nie było lat 2005-2007, jakby już wtedy nie było przyczynków do zmiany ustroju państwa. Mam wielkie przeświadczenie, że konfederaści tak gardłujący o POPiSie, sami nie pamiętają tych lat z uwagi na wiek.
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #konfederacja #bekazlewactwa
  • 8
@vvv-vvv: to w sumie ciekawe, że pisowskie boty na każdym kroku śmieją się z młodych fajnopolaków, ale jednocześnie jak tylko osoba poniżej 25 roku życia publicznie pochwali pis, to jest wynoszona na piedestał i pokazywana jako dowód, że nami młodzi też się interesują (jak ten już nieszczęsny Oskarek, mimo tego że on robi to dla kasy).

Dupa ich boli, że młodzież z reguły się nimi kompletnie nie interesuje, więc wymyślają te
@vvv-vvv: Koncept fajnopolaka wyszedł od PIS, jest to celowy zabieg mający zdyskredytować, wyśmiać młode pokolenie nie popierające PIS. Dlaczego coś takiego wymyślili? Bo starają się uderzać w to co stanowi dla nich największe zagrożenie. PIS poległ w wyborach właśnie dzięki mobilizacji młodych ludzi. Tego typu "akcje" wbrew pozorom nie są objawem głupoty, są bardzo sprytną zagrywką pisowskich spin doktorów. Podobnymi manipulacjami udało im się wygrać wybory w 2015, straszenie mitycznym lewactwem,
le jakoś rzadko wspominają oni o pierwszych rządach PiS. Tak jakby nie było lat 2005-2007, jakby już wtedy nie było przyczynków do zmiany ustroju państwa.


@vvv-vvv: Ja pamiętam co mówił Kaczyński na kongresie założycielskim PIS w maju 2001, bo szukałem wtedy partii na którą warto by było zagłosować. I Kaczyński mówił wtedy (w dużym skrócie), że dobrze to będzie wtedy jak się tych wszystkich komunistycznych #!$%@?ów zastąpi pisowcami. Już wtedy wiedziałem,
Jak ja kisnę z tych durnych konfedepisowców, którzy nieudolnie starają się pchać narrację, jakoby zwycięstwo koalicji to była wina durnych młodych fajnopolaków, co dali się omamić propagandzie Tuska. Ale jakoś rzadko wspominają oni o pierwszych rządach PiS. Tak jakby nie było lat 2005-2007, jakby już wtedy nie było przyczynków do zmiany ustroju państwa. Mam wielkie przeświadczenie, że konfederaści tak gardłujący o POPiSie, sami nie pamiętają tych lat z uwagi na wiek.

@