Wpis z mikrobloga

Jako że Mireczek @D00msday został zwyzywany od ruskiego trolla z 3-miesięcznym kontem pod swoim wpisem, w którym oznajmił, że w obliczu wojny nie będzie walczył tylko ucieknie, to chciałbym oświadczyć jako posiadacz konta ponad 10-letniego i jako zdecydowanie "nie-ruski troll":

Również ucieknę z kraju i jestem na to dobrze przygotowany. Wolę do końca życia zamiatać ulice w Buenos Aires niż stracić swoje życie w imię urojonych ideałów i cynicznych polityków. Ta presja narzucona przez troll konta z Ukrainy, "patryotów za 5 zł" i kukoldów jest niesmaczna. Jak chcecie to sobie gińcie, ale zostawcie w spokoju prawdziwych pacyfistów i normalnych ludzi, którzy cenią swoje życie. Ponadto nie potrafiłbym odebrać życia komuś, kto również został przymuszony do gnicia na froncie. Jeżeli miałbym tego "farta", że to ja po wielu godzinach marznięcia w krzakach, miałbym pozycję, żeby odebrać komuś życie, to nie pociągnąłbym za spust.

Zabijajcie się nawzajem, ale normalnych ludzi w to nie wciągajcie. Jak będziecie gnić w okopach i zaczniecie rozumieć, jakie pierdoły wypisywaliście w Internecie, to ja będę tańczyć tango z latynoskami i popijać vino argentino z potomkami doktorów Mengele. Wiecie dlaczego? Bo nie ma dla mnie znaczenia, czy ktoś jest Rosjaninem, Ukraińcem, Niemcem, wnukiem nazistowskiego zbrodniarza, Żydem, Arabem, gejem, ateistą, lewakiem, prawakiem, czy kimkolwiek innym. Dogadam się z każdym, bo życie jest za krótkie, żeby się kłócić, a co dopiero zabijać w imię ideologii czy religii.

Ha tfu na Putina, free Palestine, free Ukraine - ale dajcie ludziom, którzy nie chcą nikogo zabijać spokój. Nie szczujcie na nas, bo mamy prawo nie walczyć i żyć, jak chcemy.

#ukraina #rosja #wojna #pieklomezczyzn
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister piękne słowa Miras. Napiszę to poraz kolejny. Jestem z 92 i nawet na komisji nie byłem i sram na nich po całości i mogą mnie w pompę pocałować. W razie W #!$%@? gdzie popadnie w kierunku zgodnym z kierunkiem natarcia na Polskę. Mam nawet wybrany już las w razie potrzeby. Żadna idea nie jest warta życia.
  • Odpowiedz
@Olbor: tylko wiesz xD tak naprawdę już teraz masz sytuację wzmożonego napięcia i ludzie się nie pakują

To co tu jest deklarowane przez większość ludzi, że "rzucam wszystko i cześć" jest bardzo łatwe tylko dla niewielkiego procenta który pracuje zdalnie i nie ma żadnych zobowiązań rodzinnych albo nie ma nic xD

Większość coś ma i to się nie tak łatwo rzuca bo coś "są jakieś sygnały", dodatkowo ludzie przywykają do
  • Odpowiedz
@kwaz1: chodzi o walke o ludzi ktorzy zostali. Starzy ludzie, niepelnosprawni, matki z dziećmi itd. Jak wyobrazasz sobie ze 40 milionow ludzi opuszcza kraj?
  • Odpowiedz