Wpis z mikrobloga

Przesłuchałem podcastu I Wodyn straszny sztywniak się wydaje, wiedzę ma wiadomo jednak brakuje mi luzu u niego, Grzesiek za niego przynajmniej robił atmosferę. Najważniejsze co z tego wyciągnąłem jest fakt, że nie mam postępów przez spożywanie alkoholu i jakbym przestał spożywać to będą postępy. #silownia
#mikrokoksy
przegro_pisarz - Przesłuchałem podcastu I Wodyn straszny sztywniak się wydaje, wiedzę...
  • 4
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: z Wodynem jest taki problem, że dużo rzeźbi naokoło tematu zamiast opowiadać konkrety. Raczej po prostu wykłada swoją filozofię dźwigania. Dlatego niektórzy go lubią a niektórzy nie. Ja tam lubię go posłuchać, ale tylko jak mam na to dużo wolnego czasu.
A co do alkoholu, to zależy ile go pijesz i jaką masz tolerancję. Ale mimo wszystko jego odstawienie zawsze wyjdzie na plus.
A u Ciebie problem z progresem jest
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: ten wodyn pomimo, że opowiada wszystko na około, przez co powoli dąży do meritum, to przynajmniej bazuje na badaniach, więc skoro w badaniach zero jedynkowo wychodzi, że alko blokuje teścia na minimum 8 godzin, to znaczy że każda ilość alko wpływa na regenerację. Proste i tu pola do dyskusji nie ma. Większość osób jak pije raz w tygodniu drinki, czy kilka piw, to nie znaczy, że cały tydzień ćwiczeń poszedł
WyuArtykyu - @przegro_pisarz: ten wodyn pomimo, że opowiada wszystko na około, przez ...

źródło: m_swiata1978

Pobierz
  • Odpowiedz
@WyuArtykyu: Wodyn na badaniach? O #!$%@? bele xDD Chryste on większość mówi totalne bro lub co się nauczył od innego (w czym nie ma nic złego absolutnie), ale nie mów, że on reprezentuje EBM, szczególnie po Poliquinie.

jedynkowo wychodzi, że alko blokuje teścia na minimum 8 godzin,


Po pierwsze nie blokuje, bo to nie proces zero jedynkowy, tłumi z małym impactem, większym problemem może być odwodnienie, niż ten spadek androgenu
Po
  • Odpowiedz