Wpis z mikrobloga

No i zgadnijcie kto na drugi dzień dostał od niej smsa, że fajnie nam się gadało nad jeziorem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Towarzysz_Szmaciak: w sensie nadal chciała wyżebrać od ciebie bezpłatną naprawę laptopa?
  • Odpowiedz
  • 0
@cisza666 na pewno nie spermiłbym, gdyż życie i życie znajomych nauczyło mnie jak z kobietami postępować. Jak wspomniałem lepiej by skasował X2 za usługę, a wór opróżniła by pani lekkich obyczajów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wtedy Julka by płakała że tyle zapłaciła, a facet dość że wygrywa bo kasę by miał to worek pusty ( ͡º ͜ʖ͡º) dodatkowo przyczyniłby się do poprawy jakości
  • Odpowiedz
@monsz_farosza: Podoba mi się że k*biety jednocześnie chcą żebyś był śmiały pewny siebie i kreatywny, ale jeśli jakimś cudem okaże się że jesteś poniżej standardów pani gwiazdy-księżniczki to pójdzie do przyjaciółek i cię obśmieje w internecie za samą chęć poznania, bo ona jest przecież boginią tak bardzo powyżej poziomu jakiegoś hatfu mechanika. Z panią może rozmawiać tylko Chad Thundercock dewepolerski z zarządu KGHM.
  • Odpowiedz
jeszcze żeby była jakaś wybitnie śliczna a to jakaś przeciętna typiara


Przecież absolutna większość lasek jest przeciętna, ślicznych jest tylko trochę, a wybitnie ślicznych to promil.
To że nałożą kilogramy szpachli i gigabajty filtrów nie czyni ich ślicznymi.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Bo jak kobieta jedzie sobie do warsztatu coś załatwić i zostawia tam swoje dane osobowe to może sobie nie życzyć zeby te dane osobowe zostały wykorzystane do dziwnej próby podrywu. Co innego jakby sama mu dała numer - to bym słowa nie powiedział. Typ przetwarza jej dane osobowe w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem, to jest mega creepy, nie w porządku i #!$%@?. Typ jest zwykłym prymitywem, w dodatku bez
  • Odpowiedz
@andbatros: Żenujący.jest ten spermiarz. Dosłownie, prawie każda moja znajoma takie coś przeżyła i potem one są nauczone że jest dużo atencji i macie trudniejsza sytuację. Tacy faceci są po prostu szkodliwi. Już się postawił frajer w pozycji bankomatu i myśli, że coś ugra.
  • Odpowiedz