Wpis z mikrobloga

Małe podsumowanie, kogo Bosak udostępniał w kwestiach prawnych:

- Zaradkiewicza, największego pisowca wśród sędziów na Twitterze
- Lewandowskiego z Ordo Iuris
- Teraz do kolekcji dołączył Sopiński, twardy ziobrysta
- Dodatkowo w domu zapewne „podpowiada” żona - prawniczka z Ordo Iuris

Takie autorytety prawnicze, na podstawie których później wychodzą opinie w 100% zbieżne z linią PiS.

#polityka #4konserwy #neuropa #sejm #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow #konfederacja
Gours - Małe podsumowanie, kogo Bosak udostępniał w kwestiach prawnych:

- Zaradkiewi...

źródło: IMG_3108

Pobierz
  • 19
@wstanczyk: Bosak kieruje się swoją oceną i swoim postrzeganiem prawa i praworządności.
Ja jak czytam konstytucję to też ja rozumiem tak jak samo. Ale nie jestem żadnym prawnikiem, więc mogę co najwyżej powoływać się na jakieś opinie prawne.
Bosak kieruje się swoją oceną i swoim postrzeganiem prawa i praworządności.


@damienbudzik: Zupełnie przypadkiem zawsze zbieżnym z linią PiS. Same przypadki.

Ja jak czytam konstytucję to też ja rozumiem tak jak samo.


@damienbudzik: No bo twój idol tak powiedział i nawet nie zainteresowałeś się argumentami drugiej strony rzetelnie xD
@Gours: łasi sie do PiS. Myslę, że ma jednak większe ambicje niż siedzenie w kanapowej partii robiącej tylko za lożę szyderców, która szybko może spaść pod próg bo jeden z członków spontaniczne odpali gaśnicę w sejmie lub zacznie komuś grozić śmiercią. Dla narodowca z żoną z Ordo Iuris pójście do PiSu jest dla niego naturanym krokiem jak chce rozwijać swoja karierę polityczną. W bycie smieszkiem komentatorem to mogą bawić się Memcen
@Gours: bo lewactwo nie jest przyzwyczajone do wykładni prawa, tylko jak pokwiczą, popłaczą to wszystko im się uda, tak się nie da rządzić krajem, co juz widać