Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1 Ten zawsze #!$%@? wtrąci jakieś "No dokładnie." jakby to miało rozwiązywać problem xD

@Tata_Kasi No faktycznie.. innego wyjścia nie ma
ale nienasycenie w sferze seksualnej to jest problem z którym po prostu ciężko jest żyć
to jak kiedy rodzicie Ciebie nie kochali jak byłeś dzieckiem
i potem z tego tytułu mierzysz się z różnymi nie przyjemnościami w dorosłym życiu
i to nie wygląda do końca tak że wtedy zaczynasz się skupiać
jest problem z którym po prostu ciężko jest żyć


@LabiryntDauna: jest więcej problemów z którymi jest ciężko żyć. Mało kto ma większość potrzeb zaspokojonych, jednak nadal żyjemy i staramy się radzić sobie, czerpać radość z tego co jest dostępne.
Tak było zawsze, nawet w czasach kiedy większość facetów miało partnerkę
człowiekowi który nie spełnił się seksualnie towarzyszy niskie poczucie własnej wartości


@LabiryntDauna: a co powiesz o tych, którzy podczas trwania małżeństwa stracili pożycie seksualne? To się czasem zdarza, że po kilku latach po ślubie już nie ma seksu. Taki mąż nie pekluje, ale kiedyś peklował.
Jak on ma żyć, czy on jest spełniony?
@Tata_Kasi: no zgrubsza miałem na myśli okres od lat nastoletnich do wczesnych 20stych... istenieje chociażby takie przeświadczenie że kobiety są fajne do 26 r.ż. a potem zmieniają się w zimne chłodno kalkulujące szmaty

także jeśli nie było Ci dane doświadczyć fajnej laski jak była młoda a potem się musisz użerać z takim #!$%@? tylko to błeeee
jeśli nie było Ci dane doświadczyć fajnej laski jak była młoda


@LabiryntDauna: w tym jest dużo prawdy. Jeśli ktoś nigdy nie doświadczył młodej i ciekawej świata partnerki to na pewno coś tam stracił.
Tylko jeśli facet jest w takiej sytuacji to najlepiej pogodzić się z tym. Nie być zgorzkniałym i nie rozpaczać. Robić to co jest możliwe
@Tata_Kasi:

Tylko jeśli facet jest w takiej sytuacji to najlepiej pogodzić się z tym. Nie być zgorzkniałym i nie rozpaczać. Robić to co jest możliwe

no a możliwe jest męczyć się do usranej śmierci
ja np. nie rozpaczam, ale nie bycia zgorzkniałym nie przeskoczę.. bo jak?
ja się np. pocieszam tym że podobno po 35 r.ż. czas znacząco przyśpiesza wg. tego co mi starsi ludzie powiedzieli

a jak by mi ktoś
ale nie bycia zgorzkniałym nie przeskoczę.. bo jak?


@LabiryntDauna: nie wiem, nie umiem sobie do końca wyobrazić jak to jest.
Wiem że udzielanie się i pomaganie innym daje satysfakcję, może jakiś wolontariat by pomógł.
@Tata_Kasi: XD #!$%@? za kogo Ty mnie masz
WOLONTARIAT AAAAAAAAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

przegrywie nie ruchałeś? zapisz się na wolontariat

Nie.. ja własnie sram na taki wolontariusz bo nie ruchałem łapiesz
Los mnie ruchał to będę jeszcze nadstawiał dupy będąc wolontariuszem XD
@Tata_Kasi:

wydaje mi się że więcej daje jakas więź do dziewczyny

więzi to sobie może budują niunie do swoich partnerów
samiec #!$%@? suke sztywnym #!$%@? patrząc na nią jak na przedmiot
taka prawda

I Nie każdy jest egoistą

Ja powiedziałem że każdy po części jest egoistą
Tak jak każdy na koniec dnia musi się wysrać sam za siebie

tak samo każdy jest po części hipokrytą i kłamcą