Wpis z mikrobloga

WYKOP NA TROPIE PŁATNYCH TROLLI, CZYLI W JAKI SPOSÓB PORTAL WYKORZYSTYWANY JEST PROPAGANDOWO

Kolega ze screena dodał dziś...uwaga...177 wpisy i komentarze na tagu #polityka. To o 57 więcej niż wczoraj. Zaczął o 08:02, skończył 23:32 (na ten moment).

Przez 177 wpisów na 15,5 godziny to jest 11,4 akcji na godzinę, czyli wpis średnio co 5 minut i 25 sekund. Przez ponad 15 godzin agitacja na rzecz PO praktycznie bez przerwy xDD Zastanawiam się czy wy w tej trollowni macie chociaż czas na toaletę? Rozumiecie tę skalę? Typ przez bite 15,5h dodawał co 5 minut wpis. Przecież ten bałwan matecki to przy nim jest pikuś xD

Tak, wiem, PiS przegrał wybory, kij im w oko i niech płacą za swoje, ale to co wy robicie (prawdopodobnie) za pieniądze i jak chcecie wpływać na ludzi, polaryzując społęczeństwo, podburzając ich i nakręcając, jest po prostu szkodliwe. Tak o to od 2005 programuje się twardy elektorat i fanatyków partyjnych.

Mam nadzieję, że wykopki nie są tak głupie i zdają sobie sprawę, jaka farma trolli tworząca tu content za hajs siedzi i wpływa na wasze poglądy. Osobiście sam mocno angażowałem się w politykę, ale przyszedł dzień gdzie doszedłem do wniosku "wtf, co ja w ogóle robię i co mam z tego partyjnego interesu?". Przy 20-30 wpisach dziennie czułem się jak z tego tekstu 60 groszy za wpis. Poglądów nie zmieniłęm, ale nabrałem dystansu. I zamknąłem mordę. A tu chłop ciśnie od rana do nocy XDD

ps - screen z rana, teraz ma dużo więcej wpisów i akcji.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #wykop #wykop #afera #przemyslenia #bekazwykopkow
Kopyto96 - WYKOP NA TROPIE PŁATNYCH TROLLI, CZYLI W JAKI SPOSÓB PORTAL WYKORZYSTYWANY...

źródło: 641e18ee9c7644dab92ea016a36dd3ea6509935382f4a0394b06b92bb6d94e35

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Serio na serwisie gdzie ponad połowa użytkowników to multikonta mateckiego i saszka z ruskiej fabryki trolli udało ci się znaleźć jednego, i to akurat takiego który popiera PO xd
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Miałem napisać, że zaraz przyjdzie jakiś neuropek i tobie wytłumaczy, że to bzdura i cały Wykop jest opanowany przez multikonta Mateckiego zachwalające bez przerwy Konfederację, ale mnie uprzedził.
  • Odpowiedz
  • 14
@deletenomads: Stary, otwórz oczy. Matecki dostał 9 milionów na propagandę. Wykop to bylo dobre narzędzie, jak nie był przy kasie. PiSowskich kont tu jak na lekarstwo, bo to nie ich target. Mogą nakręcać ludzi gdzie indziej i za pomocą innych narzędzi i sposobów. Temat wykopu im się wyczerpał. Za to jak sobie odpalisz tag polityka i prześledzisz wpisy neuropejskich trolli, to masz sporo takich ananasów jak ten powyżej. Teraz wykop to
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Dopiero co zgłaszałem trolla pisowskiego który spamował "czy Tusk jest niemieckim agentem?" i różne "nie popieram PiS ale...". PO nie ma teraz interesu w przejmowaniu serwisu ze śmiesznymi obrazkami xd To ludzie oddolnie robią, bo znaczna część Polaków ma po prostu serdecznie dość pisu. Do niedawna nawet wyborcy konfederacji plusowali anty-pisowskie posty.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Czasami jedno troll-konto jest operowane przez kilka osób na zmiany. W pierwszych miesiącach wojny na Ukrainie było tutaj pełno kont, które spamowały bez przerwy 24/7.
  • Odpowiedz
@deletenomads: Chłopie wejdź sobie na #polityka czy lepiej w gorące gdzie prawie wszystko jest zaspamowane od góry do dołu pro KO/Hołownia spamem. Te mityczne trolle PiSu są niczym Yeti, jeden czy dwa wpisy pro PiS (albo nawet neutralne) na 100 innych i fiksacja na tym punkcie.
  • Odpowiedz
@Parmenides69: No ja wiem, bo sam się tam udzielam anty-pisowsko xd Polacy są teraz bardzo zaangażowani politycznie, co widać po oglądalności sejmu na youtube i frekwencji wyborczej, a zdecydowana większość z nich ma dość pisu. Jakie poparcie na wyborach wśród młodych miał pis, a jakie koalicja? Prędzej czy później ta powyborcza euforia pewnie opadnie, ale póki co trzyma się mocno.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ale czemu od azu płatny?. Ja myślę że robi to bo tak trzeba, koniec pisowskiej i ruskiej narracji. JA też dodaje wpisy prokoalicyjne i nie mam z tego nic, po prostu dużo się dzieje i człowiek się cieszy że pis idzie do wora, a kiedyś może i konfederacja
  • Odpowiedz