Wpis z mikrobloga

#razemodnowa #tvn #krupa #chodakowska Nie dajcie się nabrać, że misiaczek z pierwszego odcinka schudł 18 kg w 2 miesiace. Jak to usłyszałem to miałem ost®ą bekę xD To tylko durna reklama ich aplikacji, a oto powody

- Zrzucenie 1kg tłuszczu to deficyt 7 700 kcal
- Zrzucenie 18kg tłuszczu to deficyt 138 600 kcal
- Deficyt 138 600 kcal w ciągu 60 dni oznacza średni deficyt 2 310 kcal
- Powtarzam, dzienny DEFICYT 2 310(!!!!) kcal

Dzienne zapotrzebowanie 180cm x 100kg chłopa zakładając treningi 5 dni w tygodniu to około 2 700 kcal.

Czyli co ta apka chodakowskiej poleca post, lub dzienny plan posiłków w postaci 2kg kiszonych ogórków i jogurtu xD?

Ja #!$%@?. Płacisz 10 zeta i oglądasz reklamy, żeby oglądać kolejny bzdurny blok reklamowy dla gówno apki rodem z telezakupów mango. Wstydziłyby się xd

Już pomijam formułę programu, czyli wszystkie wasze problemy wynikają z bycia grubym.
  • 9
  • Odpowiedz
@szermierczyk: nie wiem o co chodzi, ale jako chłop też kiedyś schudłem (prawie) 18kg w dwa miesiące. 15 lub 16kg. Ile z tego to woda? nie wiem. Jadłem 2k kcal i jeździłem pół godziny-godzinę na rowerze.
  • Odpowiedz
@szermierczyk: Tej jak tak ju potrafisz w te kalorie to moze mnie cos wyjasnisz?
Ja sie tym nigdy nie przejmowalem. Mam 186cm i 75kg. moge zrec jak swinia a moge nie jest 3-4 dni. Ogolnie to jem jeden posiek dziennie. Nie patrzac na kalorie. Ale ostatnio z ciekawosci zaczalem sie interesowac.

Na apce w telefonie (dane z zegarka) wyszla srednia z calego roku ze spalam 500 kal dziennie (srednio z roku. Bo teraz jak mnie jakies grypsko zlapalo i lezalem to wyszla 100/dzien :P)

I teraz
  • Odpowiedz
Zależy od zegarka, ale zasada jest prosta - nigdy nie zjadamy deficytu, który wyświetli zegarek. Za duży błąd pomiarowy.


@szermierczyk: Ale ja nie mam zamiaru zadnej diety prowadzic (ani na plus ani minus) po prostu z ciekawosci to 500 to duzo czy malo. No i obojetnie czy w danym dniu cos zjem czy nie zjem to 8 piwerkow po robocie do kompa wpada. A to tez chyba jakies kalorie :P
  • Odpowiedz
  • 0
@glos_zenady: No to wykluczamy rośnięcie. Prawdopodobnie miałeś o ch wody. Jak ważyłem ponad setę to w pierwszy tydzien zeszło ze mnie 3-4 kg, ale nie powiedziałbym, że schudłem 4 kg dzięki diecie 0 soli w tydzień bo to po prostu nieprawda ʕʔ
  • Odpowiedz