Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę xD dosłownie na każdym kroku feministki i p0lki walczą z "toksyczną męskością", by być łagodnym, miłym i uczynnym chłopcem dla swojej partnerki. A potem jak gdyby nigdy nic w prime timie na TVN dostajemy wszyscy brutalnym blackpillem po mordzie XDDD

"Chciałabym żebyś był bardziej męski,
żebyś mną zawładnął,
ja bym chciała poczuć, że mnie porządasz,
żebyś pokazał, że jesteś takim kotem,
masz pokazać że masz jaja"

"Ja ci wiele razy mówiłam, złap mnie za włosy, strzel mnie w tyłek"

To jak w końcu lewaki i TVN. Toksyczna męskość to coś złego, czy jednak warto być bedbojem i chamem? Coś wam się narracja rozjeżdża drogie lewaki.

#p0lka #bekazlewactwa #blackpill #przegryw #tvn #logikarozowychpaskow
KRZYSZTOFDZONGUN - Ale mam bekę xD dosłownie na każdym kroku feministki i p0lki walcz...

źródło: c4593ac8b2389e5d451eeb58345d680d80a9a65d1dce3c66aeeebf567a1317bb

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
feministki i p0lki walczą z "toksyczną męskością"


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: radykalny feminizm jest sterowany przez żydów

żydzi nie chcą żeby Biali byli "toksycznie męscy", bo wiedzą, że właśnie ci "toksycznie męscy" są najtrudniejsi do zakucia w łańcuchy
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: żeby pokazać kontekst. Ona poznała badboya w robocie, zdradziła go, rozwiodła się z nim, a po tym jak ją badboy olał wróciła do męża. Po tym wszystkim chłop ma problemy z erekcją xD

az nie wierzę że taką dawkę blackpilla/redpilla zarzucają mejnstrimowe media.
  • Odpowiedz
mi to wygląda na photoshopa,


@janciopan: wiadomo że zdjęcia miała podkręcone ale też i tak dużo lepiej wyglądała. Beciak pewnie też dużo lepiej w swoim prime
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN Wszyscy skupiają się na shamingowaniu a to laski, a to typa, a im obojgu potrzebna jest pomoc seksuologa, a nie telewizji. I jej pragnienia, i jego erekcja są przecież do ogarnięcia i skoro mają dziecko to mogliby się o to postarać oboje.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Przecież ten program to jakaś reżyserka. Jak te wszystkie fame mma, tiktoki, pranki i inne żałosne filmiki w dzisiejszych czasach. Nie wiem jak można się tym jarać. Nawet jeśliby uznać za pewną oczywistość, że dużo kobiet lubi ostry seks.
  • Odpowiedz