Wpis z mikrobloga

HUOPSKIE PODEJŚCIE DO WOJNY
Trąbi się ostatnio na normickich portalach o WOJNIE jaka nas może czekać. Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby rozważać w ogóle jakąkolwiek obronę tego #!$%@?łka kosztem swojego zdrowia lub nawet życia. Na moim przykładzie:

- Jak chcę iść do lekarza bo jestem chory to muszę się umówić telefonicznie na godzinę, przyjść do przychodni i czekać ok. 5h, gdzie przede mną siedzą bezrobotne stare baby.

- Jak robię zakupy to muszę ograniczać swój budżet, i co prawda staram się jeść zdrowo, ale jak bym miał kupić sobie pstrąga to bym musiał myśleć nad tym 2 tygodnie i przeliczać budżet.

- W każdej mojej pracy kobiety zarabiały tyle co ja. W każdej mojej pracy wymagały one pomocy od mężczyzn, którzy i tak mieli najcięższe fizycznie zadania.

- Wiek emerytalny – tu chyba nie ma nawet co za bardzo pisać. Ja zdechnę prędzej niż dostanę pierwszą emeryturę.

- Wszelakie pomniejsze przywileje wynikające z programowania cuckoldów. Ustępowanie miejsca (#!$%@? z tym, że wracam z roboty gdzie robiłem za baby wszystko), przepuszczanie w kolejce itp.

- Najważniejsze, czyli przyzwolenie na brak udziału kobiet na wojnie. Znajdzie się mnóstwo ról, w których kobiety w czasach wojny nie będą musiały walczyć, ale lepiej pozwolić by sobie twerkowały na ciapatych w Paryżu xD. W czym jestem gorszy od bab? Może ja też chcę w Paryżu sobie nagrywać tiktoki pt. "zatańcz jak wspierasz Polskę"?

Czego ja mam bronić jako samotny chłop przed 30 r.ż.? Niczego nie dostałem poza możliwością wegetacji i pracy. W zasadzie obecnie nie posiadam nawet niczego fizycznego, by był to pretekst do obrony. Mam auto, mój jedyny dobytek. W zasadzie to nie specjalnie mi robi różnicę to czy będę tutaj, czy w jakimś innym kraju.

A te groźby z więzieniem za unikanie służby to sobie w dupala mogą wsadzić. #!$%@? mam czy umrę na froncie czy w pierdlu xD. A jak już im się uda mnie zgarnąć, to przecież jak tylko dostanę karabin albo pasek od spodni to robię logout boży i tyle sobie powalczę xD Nie zdechnę za cuckoldstan i wyzysk uczciwych, pracowitych facetów.

Inb4 podbicie polski zagrozi całemu światu. W #!$%@? to mam, mogą zdechnąć wszyscy. Liczy się dla mnie mój komfort, a on jest wyraźnie wyższy nawet w perspektywie upadku ludzkości, niż walki w błocie o to bym za 10 lat mógł sobie kupić najtańszą kawę w #!$%@?.

#przegryw #wojna #niepopularnaopinia #cuckold #niebieskiepaski
HuopWsiowy - HUOPSKIE PODEJŚCIE DO WOJNY
Trąbi się ostatnio na normickich portalach o...

źródło: FM-TLHpX0AIjrZ7

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@SCXT: No ale to nie moje. Nawet jeśli bym posiadał takie dobra w postaci nie wiem... 5 mieszkań na wynajem, willi z dwoma samochodami to i tak bym to sprzedał w #!$%@? i już teraz "na wszelki" ogarnął sobie melinę w jakimś innym kraju
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: zgadzam się, ale twój przekaz można skrócić do logicznego podsumowania: jak można oczekiwać od kogoś, że będzie walczył za kraj, jeżeli ta osoba nie ma o co walczyć? Jeżeli nie masz wygodnej posadki, nieruchomości, rodziny itd., słowem jakiegoś majątku, to za co ty masz #!$%@? walczyć? Xd za majątek pana z platformy/pis?
  • Odpowiedz