Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ogarnięty w temacie głośników komputerowych mógłby mi doradzić czy taki zakup będzie git?

Szukam głośników takich za 500-700 złotych. Nie wymagam nie wiadomo czego, ale nie chcę słyszeć dwóch różnych wersji piosenek z lapka/słuchawek oraz drugiej innej z głośników, tym bardziej nie może to być dźwięk jak ze słuchawek z chińczyka :)

Pytałem parę miesięcy temu doradzili mi TAKIE

Powinienem być zadowolony z tych? Brać?

Będę wdzięczny za pobłogosławienie tego zakupu lub zaproponowanie innego (choć wolałbym już te, podobają mi się z wyglądu, na tych parametrach się nie znam) przez kogoś kto się zna

Z góry dzięki!

#komputery #glosniki #muzyka #it #informatyka #pytaniedoeksperta
  • 4
@OnKujajor91: Edifiery to dobry wybór, lepsze niż jakieś Creativy czy Logitechy z plastikowymi obudowami jeżeli chodzi o tańsze głośniki pod peceta. Te MR4 co kolega wyżej podpowiedział wyglądają nawet spoko. Nawet na Audio Science Review Amir zrobił pomiary i ludzie je dobrze oceniają jak za ich cenę: https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/edifier-mr4-review-budget-monitor.29068/

Sam mam R1600TIII i są spoko, ale pewnie te MR4 będą lepsze. Jak kupisz takie większe głośniki Edifiera z bass reflexem to nawet