Wpis z mikrobloga

Największą bekę mam z wajkopków silnych razem, które plusowały GIGACHADA, który wkroczył do TVP, a jak ktoś podnosił, że to działania niezgodne z prawem i gość, będący adwokatem, zajmujący się prawem karnym, bez doświadczenia w zasiadaniu w organach nadzorczych duzych spółek medialnych nie jest najlepszym typem do rady nadzorczej, to było pultanie się, że TERAZ TO PRAWO KARNE TAM BEDZIE BARDZO POTRZEBNE I DO BUDY XD.

Swoją drogą niezły z niego adwokat, skoro dał się wmanewrować w takie działania. Wystarczyło poczytać wyrok TK, na który powoływał się minister Sienkiewicz, żeby wiedzieć, że to jest działanie niezgodne z prawem, no chyba że to sam GIGACHAD adwokat podpowiedział, żeby na ten wyrok się powoływać xD.

#sejm #polityka
niezdiagnozowany - Największą bekę mam z wajkopków silnych razem, które plusowały GIG...

źródło: piotr-zemla

Pobierz
  • 28
gość, będący adwokatem, zajmujący się prawem karnym, bez doświadczenia w zasiadaniu w organach nadzorczych duzych spółek medialnych nie jest najlepszym typem do rady nadzorczej


@niezdiagnozowany: ni no wiadomo lepiej tam wsadzić syna wujka Staśka bo ma konto na tiktoku, albo jakigoś szarafowicza co sra na tłiterku 2137 postów dziennie czy poprostu innego Romka bo mu sie przysługe wisi
xDD
@koagulacja: nic sie nie różnisz od osób wyznajacych pis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@eltanol3000

ni no wiadomo lepiej tam wsadzić syna wujka Staśka bo ma konto na tiktoku, albo jakigoś szarafowicza co sra na tłiterku 2137 postów dziennie czy poprostu innego Romka bo mu sie przysługe wisi


Najlepiej, aby takie stanowisko objęła osoba, która się na tym zna i ma doswiadczenie w tym temacie.

@brak_sumienia

nie ma
@niezdiagnozowany ale Ty sobie zdajesz sprawę, że on za nic nie odpowie bo go nie ma w KRS? Za jego działania odpowiedzą ludzie PISu którzy wówczas rządzili w TVP, a odpowiedzą za zaniedbanie obowiązków ;)

To jest cały myk, spotykany w Spółkach Prawa Handlowego.
@ms86:

ale Ty sobie zdajesz sprawę, że on za nic nie odpowie bo go nie ma w KRS? Za jego działania odpowiedzą ludzie PISu którzy wówczas rządzili w TVP, a odpowiedzą za zaniedbanie obowiązków ;) To jest cały myk, spotykany w Spółkach Prawa Handlowego.


CO XD? Juz #!$%@? od treści Twojego komentarza, co to ma do rzeczy, jeżeli chodzi o mój wpis?
@ms86: nie rozumiem, co ma związek domniemania prawdziwości danych ujawnionych w rejestrze przedsiębiorców z waznym powolaniem na członka RN i ewentualna odpowiedzialnością cywilną członków RN czy członków zarządu ujawnionych w rejestrze (za co? za jakie działanie?). Mozesz mi wytlumaczyć?