Wpis z mikrobloga

Zrobiłem jeden prosty trik, jadowite polityczne trolle mnie znienawidzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od wielu miesięcy tego portalu nie dało się przeglądać, tyle tu ostatnio politycznej nawalanki. Dodałem tag #bekazpisu do czarnej listy i jak ręką odjął, na oko 60-70% politycznego śmietnika zniknęło. Nigdy nie uznawałem narzędzi typu czarna lista, ale w styczniu 2024 nie da się na Wykopie inaczej. Jeszcze zaraz #sejm poleci, bo jest drugim najmocniejszym źródłem gównocontentu. Także stokrotne dzięki, że chociaż jakoś zbiorczo te wysrywy tagujecie i można większość łatwo odfiltrować.

Garść obserwacji:
- na głównej tylko jedno znalezisko ma teraz u mnie ponad 700 wykopów, oczywiście polityczne xD
- większość nie przekracza 300
- są i takie po kilkadziesiąt
- na mirko mam wreszcie posty normalnych ludzi.

Ogólnie poczułem taki vibe 2014 roku, kiedy to był naprawdę świetny portal. Moje obserwacje to też pewnie odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, ilu normalnych, niezaćpanych polityką ludzi tutaj jeszcze siedzi.

#wykop #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #czarnolisto
  • 7
@Romska_Palo_Ul_Laputa: Teraz z pewnością łatwiej dotrzesz do treści, które Cię interesują. I mamy nadzieję, że nagrodzisz ich autorów pozytywnym wykopem, tak aby docenić ich pracę i wyszukiwane ciekawostki (ʘʘ)
@Romska_Palo_Ul_Laputa kiedy napisałeś taki wysryw, że aż oficjalne konto wykopu przyszło cię pochwalić xD

Żartuję oczywiście, też mam dużo tagów poblokowanych. Jest normalniej i mirko da się w miarę fajnie przeglądać, ale przez to jest dość nudno, bo mało postów ( ͡° ʖ̯ ͡°) a i czasami przez jakiegoś nietagującego dzbana prześlizgnie się jakiś niechciany content, choć generalnie nie jest źle