Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tylko mnie nie zjedzcie w komentarzach. W skrócie to mam ziomka od czasów studiów - raz robiliśmy licencjat jak i magisterkę na tej samej uczelni. Po pierwszym roku wynajęliśmy mieszkanie razem i sie przez to serio zaprzyjaźniliśmy. 2 lata temu ziomek poznał najładniejsza dziewczynę jaką widziałem w swoim życiu - idealna figura, śliczna buzia i bardzo długie czarne włosy jak i niebieskie oczy. Została jego dziewczyna niestety i cierpię wewnętrznie jak na nią patrzę. Jakiś miesiąc temu ziomek poznał jakąś młodszą laskę ale przy jego obecnej jest moim zdaniem średnia (blond włosy i zielone oczy więc nie mój typ) i się jara bo im się zainteresowania pokrywają w 100% ale no jest zajęty. Myślał ostatnio nad rozstaniem i mówiłem mu z własnych pobudek aby zerwał z jego obecną ale póki co cisza. Czy stracę w oczach ziomka jak nakłonię go do zerwania i dzięki temu sam będę mieć okazję aby poznać bliżej jego obecną dziewczynę? Porobiłem screeny w razie czego aby jej pokazac co pisał o tamtej małolacie ale nie chciałbym tego robić. Pomóżcie mi wykopki jak to rozegrać. #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17