Wpis z mikrobloga

Czołem motoryzacyjne świry, przychodzę po poradę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam auta jako drugie/awaryjne , tak aby dawało trochę frajdy. Budżet wstępnie do 40 tys. zł

Na tą chwilę mam na oku dwa auta:

- Honda Civic VIII Type R
- Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde

Spoko wygląda też Suzuki Kizashi - Ale to raczej egzotyka, zwłaszcza z skrzynią CVT mogą być przygody.

Posiada(ł) ktoś te auta? Może doradzić? A może w tej cenie jest coś lepszego co przeoczyłem?

#motoryzacja #samochody #pytanie #honda #alfaromeo #alfaholicy #suzuki #jdm
  • 27
  • 1
@robertx: Fajny jest też ten 9-5 Aero , ale to już wyższe kwoty. Ale dzięki obczaję
@ChempyTuj : CVT jak najbardziej nie, ale ten Kizashi chyba już tak :D
@Bad_Wolf No właśnie osiągi nie powalają, ale zastanawiam się jak to jeździ i czy daje frajdę
@menzwykop Aktualnie na Otomoto sporo oscyluje w granicach ~40 tys. , większość z lat 2008-2010 więc swoje lata też już mają
to jest straszny paździeż. Laguna 3 z silnikiem 2.0 wciąga to nosem


@Bad_Wolf: co ty #!$%@? typie? Jakieś z dupy wyssane teorie tutaj opowiadasz.

@sha4ky: 8gen type-r jeździ zajebiście, masa ludzi na torze to upala bez większych modyfikacji i mają zajebistą frajdę. Słuchaj debila co nie ma pojęcia o czym mówi to na pewno dobrze na tym wyjdziesz. Sam nie mam UFO ale bywam 6-7 razy w roku na kilku
co ty #!$%@? typie? Jakieś z dupy wyssane teorie tutaj opowiadasz.


@Beratna: to podskocz tym złomem lagunie 3 2.0T to zobaczysz ile to jest warte. Nie mówię już o V6

A później hondziarz wielkie oczy robi jak mu rodzinne kombi odjeżdża¯\(ツ)/¯
8gen type-r jeździ zajebiście


@Beratna: Oj tak byczq, ledwo dała sobie radę ze skodą karoq.

Honda Civic Type-R 1:51.00
Skoda Karoq 2.0 TSI 1:51.10

O kurde, a nawet z leonem w tdiku.

Honda Civic Type-R 3:10.70
Seat Leon TDI 3:10.74

Dobra, a teraz na serio.

Focus RS 1:21.60
Honda Civic Type-R 1:26.97

xD

Wystarczy oglądania wyników tego ufo, paskudne auto, paskudne wyniki, obrzydliwe.