Wpis z mikrobloga

Ej a wiecie, że w związku z akcją #zaorski #epickiflip w necie pojawił się numer Księgi Wieczystej jego mieszkania?

W księdze jest numer KW, z której wyodrębnieono WSZYSTKIE lokale na #zlota44, a w niej jest lista Ksiąg Wieczystych wszystkich mieszkań ponumerowana zgodnie z numerami lokalami w całym budynku?

W ten sposób każdy może wejść na ekw i zobaczyć LISTĘ WŁAŚCICIELI WSZYSTKICH MIESZKAŃ NA ZŁOTA 44, dowiedzieć się kto ma kilka, sprawdzić jakie mają hipoteki, że prezes spółki x ma mieszkanie prezesa spółki y, itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podałbym numer, ale trochę się cykam, że jakas #afera może wyniknąć, jakby wpadła w ręce wykopków, więc poszukajcie sami w artykułach czy na Twitterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
ArnoldZboczek - Ej a wiecie, że w związku z akcją #zaorski #epickiflip w necie pojawi...

źródło: Z%C5%82ota_44_w_Warszawie_2023

Pobierz
  • 19
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W ten sposób każdy może wejść na ekw i zobaczyć LISTĘ WŁAŚCICIELI WSZYSTKICH MIESZKAŃ NA ZŁOTA 44, dowiedzieć się kto ma kilka, sprawdzić jakie mają hipoteki, że prezes spółki x ma mieszkanie prezesa spółki y, itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ArnoldZboczek: No dobra, ale po co ?
Podałbym numer, ale trochę się cykam, że jakas #afera może wyniknąć, jakby wpadła w ręce wykopków, więc poszukajcie sami w artykułach czy na Twitterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ArnoldZboczek: ze 3 tyg temu podawałem te KW kiedy rozkminialismy na tagu czy zorro nie ma mieszkania za 3 mln drugiego, znacznie mniejszego xD ale wniosek byl taki ze nikomu niechcialo sie 300 KW przeszukiwac ręcznie xd
@robertx gdzie sprawdzić ceny transakcyjne? Kupiłem ostatnio raport z Urban.one który rzekomo ma te ceny, ale były nieaktualne dane (2022)i to w dodatku z innych ulic kompletnie, a wiem że kilka transakcji było od tego czasu w tymi budynku