Wpis z mikrobloga

Czasami ubolewam nad tym że nie urodziłem się w którymś z krajów azjatyckich, np. w takich Chinach czy Japonii. Tak to byłbym dumnym przedstawicielem jednej z kultur dalekiego orientu, miałbym normalny rozwój, edukację i karierę zawodową no i kobiety nie mają umysłów nasiąkniętych feminizmem i wolną miłością i nie są aż tak rozpuszczone. Z tego co ja wiem, kultury orientalne są bardziej zachowawcze. Dzięki ciężkiej pracy mógłbym tam bardziej osiągnąć sukces zawodowy jak i założyłbym rodzinę, nie to co w zapyziałej Europie, gdzie kobiety mają swoich mężczyzn w głębokim poważaniu, nie mówiąc już o zabawach w subkulturowy bunt i tego typu zawirowaniach społeczno-obyczajowych, które bardziej pogrążają zachodnie społeczeństwo.
#przegryw #przegrywpo30tce #stulejacontent #azja #neuropa
NevermindStudios - Czasami ubolewam nad tym że nie urodziłem się w którymś z krajów a...

źródło: 11_Azja_Wschodnia-1

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: właśnie nie, poczytaj jak ciężko znaleźć facetom partnerki w Japonii, południowej Korei a tez Chinach ostatnio. One mają jeszcze większe oczekiwania niż Polki co wydaje się niemożliwe.
  • Odpowiedz
@NevermindStudios

Ojkofobia się kłania.

Bzdury, bzdury, bzdury i jescze raz bzdury. Tam laski mają jeszce bardziej #!$%@? oczekiwania.

W Japonii kult #!$%@? do nocy, ludzie mieszkają w klitkach 10 m2 bo nigdy ich nie będzie stać na mieszkanie.

W Chinach jak masz jakiś problem z władza, to dziś jesteś a na drugi dzień Cię nie ma. Jakby wybuchła wojna to zostalbys wrzucony do masowej maszynki do mięsa. Stracić 100 tys chłopa w
  • Odpowiedz
nie są aż tak rozpuszczone


@NevermindStudios: Chińczycy to najgorsze simpy na świecie. Bez własnego mieszkania w Chinach nie masz szans na partnerkę. Normalne jest też, że starsi bogaci Chińczycy mają 20 letnie partnerki, które obsypują pieniędzmi. Nie ma też wystarczającej ilości kobiet przez aborcję żeńskich płodów, bo każdy chciał/chce mieć syna. Ogólnie Chińczycy mają #!$%@?.

Jakbyś urodził się w Japonii to z dużym prawdopodobieństwem byś miał #!$%@? na kobiety i byś
  • Odpowiedz