Wpis z mikrobloga

Zamiast budować Głębokowodny terminal kontenerowy w Świnoujściu, to lepiej zbudować 24 park narodowy, który jest nikomu niepotrzebny. Piękny rząd nam wybraliście, który zamiast realizować strategiczne i wysokodochodowe inwestycje dla Polski, to wykonuje grzecznie polecenia niemieckich przełożonych i chce je zablokować. A głupie wykopki się cieszą, bo przecież Tusk taki fajny jest i tak dojeżdża PiSowców. Dopóki nie zrozumiecie, że największe znaczenie dla dobrobytu obywateli ma gospodarka, dopóty zawsze Polsce ktoś inny będzie dyktował warunki gry.
CPK też pewnie ryży kiep zablokuje, bo przecież Niemcy mają, to po co w Polsce budować.
#polityka #gospodarka #4konserwy #inwestycje #polska
Nanuno - Zamiast budować Głębokowodny terminal kontenerowy w Świnoujściu, to lepiej z...

źródło: temp_file3627825392640022984

Pobierz
  • 23
Obawiam się dalszych prac utrzymaniowych Wód Polskich które osuszają starorzecze Odry i obawiam się towarowego pozyskiwania drewna przez Lasy Państwowe na tym terenie. No i obawiam się takich jak ty, którzy widzą w tym terenie szansę na jakieś inwestycje infrastrukturalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Park jest mi potrzebny po to, żeby leśnicy i wody polskie się tam nie #!$%@? z koparkami, nie da się tego wyegzekwować w żaden
a ja oceniam to jako powolne gotowanie żaby po to tylko aby wzmocnić pozycje przy blokowaniu wszelkich działań rozwojowych na terenie Polski.


@2xpapanalepiku: W jaki sposób wiążesz park dolnej odry z wszelkimi działaniami rozwojowymi na terenie Polski?

I nie chrzań że obecne inwestycje portowe nie są zagrożone, są zagrożone.


W jaki sposób? xD Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach terminala kontenerowego w Świnoujściu została wydana w 10/2023 i nadal jest w mocy.

A
PfefferWerfer - >a ja oceniam to jako powolne gotowanie żaby po to tylko aby wzmocnić...